Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2008, 21:30   #9
baykus

baykus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yalniz bir konu var once ben kendimi tanitayim ben glasgowda yasiyorum ve gelmem mumkun degil ama bir tavsiyede bulunmak istiyorum.alenin verdigi demeci okudum ve benim kanimca kotu cocuk olmaya hic gerek yok. yani toplanmadan once emniyetten izin almak gerekiyor. eger cagriniza gelen sayisi cok olursa ve polis izinsiz gosteri gibi gorurse olayi taraftarlari dagitmak isteyecektir ve bu da polis ile
karsi karsiya gelinmesine ve olay cikmasina sebep olacaktir ondan sonra da izinsiz gosteriden bir cok taraftar iceri alinir ve bu da hic hos olmaz ve kas yapalim derken goz cikaririz ve medya da besiktas taraftari adina cok kotu anlamda ses getirir ve ayrica diger kulupler tarafindan da alaya alinacagimiz bir gercektir.benim dusuncem budur eger bu isi izin alarak halledebilirsek bir de obur tarafini dusunun medyada iyi bir itibarimiz olur ve herkes bu olaya saygi ile bakar ve diger takim taraftarlarindan da destek gorur yani carsi kazanir amac akbabalarin yemi olmak degil onlara ders verme niteliginde olmalidir.unutmayin akbabalar les ustunde daire cizer ve bekler .avlanmaz!! ama kartal her zaman avlanir. hepinize selamlar saygilar ...