Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-05-2008, 15:46   #1
jaSmin

jaSmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgisayarınızda yer kalmadı mı?

Click the image to open in full size. Sabit diskinde yetersiz alandan şikayet edenlere müjde. Birkaç saniye içerisinde büyük fayda sağlayan yazılım CCleaner'nın yeni sürümü çıktı. Hem de Türkçe.

#haberImage { float: right; margin: 0 0 4px 8px; } #haberImage img { border: solid 1px #900; width: 272px; height: 204px; } #nealsak { border: solid 1px #990; width: 272px; height: 204px; background: url(http://image.haber7.com/ads/nealsak/market-bg.jpg) no-repeat; cursor: pointer; } En değerli yazılımlardan biri olarak kabul elden, ücretsiz ve Türkçe arabirime sahip olan CCleaner sayesinde, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları birkaç saniye içerisinde silebilir ve bazı hataları da giderebilirsiniz.
Silinen dosyalar, asla işe yaramayacak olan ve daha önceden kurulmuş ve kaldırılmış olan yazılımlara ait.
CCleaner, bilgisayarında iz bırakmak istemeyenler için de gayet başarılı bir çözüm.
Click the image to open in full size.

:: CCleaner 2.08'i indirmek için buraya tıklayın.

Eğitim Videosunu İzleyin

Daha önce hazırladığımız eğitim videosunu izleyerek yazılımın kurulumunu, kullanımını ve ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

:: Eğitim videosunu izlemek için buraya tıklayın.

Yenilikler

- Başlangıçta etkinleştirme seçeneği
- Internet Explorer için geliştirilmiş güvenli temizlik
- İşletim sistemi tanıma yeteneği
- Önizleme belleğini tmizleme
- CD/DVD yazma temizliği
- Son kulanılan belgeleri güvenli silme seçeneği
- 64 bit Vista desteği

:: Yazılımı kullananlar, deneyimlerini SDN Forumları'nda paylaşıyor.

SDN...
jaSmin Ofline   Alıntı ile Cevapla