Konu: manifesto!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-06-2008, 04:10   #1
Baxter Stockman

Baxter Stockman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation manifesto!

arkadaslar konu hepinizin malumu...farkli baslikarda da yazmis oldugum bu yaziyi kisa ve kisisel bir manifesto olarak bu bolume koyuyorum ve dusuncelerinizi bekliyorum.............

verdikleri karara sonsuz saygimizla beraber, biz, carsinin a sini ezbere bilen ve onu yasatmayi secenler, burada olacagiz...benim gibi dusunen arkadaslar, toplanalim, tanisalim...birbirimizi bilelim.... yuruyelim bu yolda, ama suursuz bir gazla diil...adam akilli, dogru durust...cocuklugumuzdan bugune carsiyi nasil ogrendiysek, nasil bildiysek o sekilde! hani yeri gelir taa ispanyadaki etoo'ya destek cikar ya bizim carsi, irkciligi fasizmi lanetler ya hani....hani nukleere karsi yurur ya kilometrelerce.... hani 1 mayista bayraklarini fora eder ya... bilirsiniz iste, her turlu sosyal haksizligin karsisina duvar gibi dikilir ya hani!!...iyi gunde kotu gunde yagmur camur demeden kar kiyamet iplemeden....hani yeri gelir cebindeki son kurusu pay eder ya...hani kendini evinde oldugundan daha ait hisseder ya kazan onunde mac oncesi... hani yurur ya kimsenin yurumedigi guzellikte.... dolmabahceden gecerken biri girer ya koluna seni tanimadigi halde, beraber bagirmaya sarkilar soylemeye baslarsin ya hani........o sekilde beyler bayanlar, aynen bildigimiz o guzelim carsi gibi!!!...bilincli, attigi adimi saglam atan, dogru bildiginden sasmayan, carsinin ne oldugunu unutmayan, yeni gelen kardeslerine bu guzelligin ne oldugunu, neden varoldugunu anlatan... ...... paranin ve politikanin kopegi olmus bu satilik medyaya, toplumsal ozgurlugu bastirmaya calisan her turlu otoriteye, her turlu somuruye, kisacasi yasadigimiz gezegeni ve toplumu olumsuz etkileyecek, kotuye goturecek her turlu guce ve fikre karsi!!!!! devam carsi!!! ...... hemfikir arkadaslarin mesajlarini ozelden bekliyorum.... gun davayi savunma gunudur, anarsizmin ulkemizdeki ve dunya futbolundaki son kalesi yikilmasin.......besiktasimizin ve insanlarimizin carsi'miza ihtiyaclari var....saygilar, sevgiler...

Konu Baxter Stockman tarafından (02-06-2008 Saat 04:43 ) değiştirilmiştir..
Baxter Stockman Ofline   Alıntı ile Cevapla