Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2008, 15:19   #1
MetiN

MetiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Finalde Almanya'yı istiyorum'

Finalde Almanya'yı istiyorum'Click the image to open in full size.A Milli Takım Sorumlusu Levent Kızıl, FANATİK muhabiri Orhan Yıldırım'ın sorularını yanıtladı.
3.6.2008

Son olarak Bursaspor’da Başkan’lık yapan ve şimdi de A Milli Takım Sorumlusu olarak oyuncularımızı kamp dönemi boyunca bir an olsun yalnız bırakmayan Levent Kızıl, FANATİK’in muhabiri Orhan Yıldırım’ın sorularını yanıtladı. İşte Kızıl’ın açıklamaları: “2002’den sonra ilk kez bir turnuvaya katılıyoruz. Bazı sakatlıklar bizde stres yarattı. Portekiz turnuvanın favorisi olabilir, İsviçre ev sahibi ve Çekler’i herkes biliyor. Ancak biz bir bayrağı temsil ediyoruz. Favorinin kim olduğunu turnuvada göstereceğiz. Hakemlerden yana bir endişem yok. Futbolcuları çok iyi tanıyorum. Arkadaşlık süper. Dünya Kupası’nda Brezilya’yı yenseydik, Almanlar’la final oynayacaktık. Umarım bu kez olur. Play Station’da Emre ve Arda herkesi açık ara yeniyor. Aslında onlara moral vermek için herkese kaybediyorum! Yaş ortalamamız 24’lere düştü. 2010’da Güney Afrika’daki Dünya Kupası’nda genç bir takımımız olacak.”
Orhan YILDIRIM

BesiktasForum.NET

.........
MetiN Ofline   Alıntı ile Cevapla