Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2008, 12:14   #1
Burcu_BJK1903
Banned

Burcu_BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Bursa'da Biber Gazlı Kapkaç

Bursa'da, 80 yaşında bir adamın yüzüne biber gazı sıkan kapkaççı, içinde 2 bin YTL bulunan çantayı alıp metroyla kaçtı.

Altıparmak Mahallesi'nde bir kahveden çıkan Yahya Turan, aynı sokaktaki bir fırından ekmek aldıktan sonra evine doğru yürümeye başladı. Bu sırada yaşlı adamı takip eden kimiği belirsiz bir kişi sokak ortasında Turan'ın önünü kesip yüzüne biber gazı sıktı. Neye uğradığını şaşıran Yahya Turan, gözlerini açmaya çalışırken kapkaççı kolunda asılı duran içinde 2 bin YTL ile kimlik kartlarının bulunduğu çantayı kaparak kaçmaya başladı. Durumu gören vatandaşlar kapkaççıyı kovaladı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi gelerek araştırma yaptı. Çarşamba Mahallesi'ndeki semt pazarına kaçan kimliği belirsiz kapkaççı, Merinos Metro İstasyonu'ndan metroya binerek kaçtı. Yaşlı adamın ifadesini alan ekipler fotoğraf teşhisi için emniyete götürdü. Kapkaç mağduru Yahya Turan, "Yüzüme bir şey sıktı, hiçbir şey göremedim, sonra da çantamı aldı. Bankada biriktirdiğim kefen param vardı. Onu çekmiştim. 24 senedir Altıparmak Mahallesi'nde oturuyorum, böyle bir şey başıma gelmemişti. Suçlunun yakalanmasını istiyorum" dedi.

Merinos Parkı ve ara sokaklarda uzun süre kapkaççıyı arayan polis, olayla alakalı soruşturma başlattı.

Haber Yayın Tarihi: 05.06.2008 13:23
Click the image to open in full size.

Yönetime İSYAN, İnadına TORAMAN
Burcu_BJK1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla