Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2008, 08:10   #3
pusucukurt
Banned

pusucukurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
32 yasinda bir Besiktas taraftariyim.30 yasina kadar istanbulda yasadim.Ve o donem asagi yukari takimin icerdeki her macina gittim.Metin Ali Feyyazli donemde bazi deplasmanlar dahil mac kacirmadim.Daha sonra ozel sebeplerden avrupaya yerlestim.Ve Besiktasimi tvden takip ettim.Futbolu bildigime ve Besiktasi iyi tanidigima inaniyorum.
Once futbol takimi diyorsak bu takim bos takim.Taraftarin yildizlarina bakin Delgado ve Bobo.Bunlar yildizsa ben yildiz gormedim.Ya Besiktasi iyi donemlerinde hicmi izlemediniz...Oyun kurucu mevkii nde Sifoyu,Sergeni hatta Tumos u gordukten sonra Delgadoya yildiz diyorsunuz.Besiktasta yakin donemde forvetmi gormedinizde Feyyaz,Kuntz,Amokachi,Ilhan Mansiz,Pascal,Carew den sonra Boboyu yildiz yaptiniz.Eger koyunun olmadigi yerde keciye abdurrahman celebi diyorsaniz onu bilmem.Ama kimse bana bu kazmalari yidiz diye yutturmaya kalkmasin.Kosmuyolar,mucadele etmiyolar,hava toplarinda yetersizler,topu iyi yonlendiremiyorlar.Sadece yakin markaj yoksa is yapiyorlar.O kadarini bende yaparim.
Tabi bide teknik heyete bakmali.Ertugrulun (bana gore teknikdirektor degil o yuzden hoca demiyorum) gecen sezon damgasini vurdugu tek bir mac yok.Iyi yonettigi tek mac ise cezasi sebebiyle yukardan izledigi Liverpool maci.Bazi taraftarlarimiz maclari sadece dogru oyuncu degisikleriyle ya da duruma ozel taktiklerle kazanan Lucescu gibi hocalari unutmus gibi Ertugrula destekten bahsediyorlar.Ama bir ornek veremezlerki Ertugrul sayesinde su basariya imza attik.
Eger bu desteklerin sebebi istikrarsa,istikrar dogru adamlarin uzun sure gorev almalarini gerektirir.Yanlis adamlarin istikrari yanlisi dahada buyutur.
Lafi uzatmaya gerek yok.Besiktasin esas sorunu yonetimdir.Besiktasi gecmisi temiz,parayla herseyin olmayacagini bilen ve vizyonu olan insanlar yonetmedigi surece biz taraftarlar 3.lugu basari sayariz.Maalesef bu yonetim bir kisim taraftarida kendine benzeterek delgadoyu yildiz,3.lugu basari sayan bir kitle yaratti.Buda Turkiyede 2 buyuk tartismasini baslatti.Yazik...Benim Besiktasim bu degil.

bu söylediğin laflarla bend ebieşyi gördüm sen beşiktaşa beşiktaşın başındakiler ebeşiktaşlı oyunculara beşiktaşl ıatraftarlara saygı duymuyorsun...

herkezi eleştiriyosun sana göre sadece sen doğrusun galiba...

Lincoln sana göre yıldız isminden doalyı delgado bu yıl lincolndend aha guzel oynadı laf söylediğni adam.. LUcescu evet hoca ertugrul sağlam ikinci yılnıda aldıgı puan birço keski beşiktaş teknik direktöründen daha fazla..VE akdro kötü diyosan o kötü kadroyla bu akdar puan alamsıda onun başarısıdır başarısızlığı değil...

Okadar saçma açıklamalar yapmışsinki...

Saydıgınm oyunculardan birini biz bi takıma satamadık en iyisi sattıgımız japonyaya gitti... Eleştirdiklerini şuanda satmak istesek en kötüsü için kapıda arsenal var

Ertugrul hocayı hocalıtkan saymayanı ben beşiktaşlılıktan saymam.. Takımda beşiktaş içni ter döken oyuncuları kazmalıkla suçlayanıı bena damdan saymam..DEsteklediğ itakımı bu akdar saçma bi şekidle eleştiren insanında beşiktaşlılığına inanmam

sen git babanı bu kadar eleştir... Git sevgilini karını bu kadar eleştir...Beşiktaşta senin sevdiğinsen bu akda releştir yapamazdın.. Konu baban sevgilin karın oldugunda bu kadar eleştir yaparmısın sevdiğinden yapmassın sen beşiktaş ıseven biri değilsin...

Konu pusucukurt tarafından (07-06-2008 Saat 08:12 ) değiştirilmiştir..
pusucukurt Ofline