Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2008, 10:16   #4
alleenje
Muhalif Kartal

alleenje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
pusucukurt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu söylediğin laflarla bend ebieşyi gördüm sen beşiktaşa beşiktaşın başındakiler ebeşiktaşlı oyunculara beşiktaşl ıatraftarlara saygı duymuyorsun...

herkezi eleştiriyosun sana göre sadece sen doğrusun galiba...

Lincoln sana göre yıldız isminden doalyı delgado bu yıl lincolndend aha guzel oynadı laf söylediğni adam.. LUcescu evet hoca ertugrul sağlam ikinci yılnıda aldıgı puan birço keski beşiktaş teknik direktöründen daha fazla..VE akdro kötü diyosan o kötü kadroyla bu akdar puan alamsıda onun başarısıdır başarısızlığı değil...

Okadar saçma açıklamalar yapmışsinki...

Saydıgınm oyunculardan birini biz bi takıma satamadık en iyisi sattıgımız japonyaya gitti... Eleştirdiklerini şuanda satmak istesek en kötüsü için kapıda arsenal var

Ertugrul hocayı hocalıtkan saymayanı ben beşiktaşlılıktan saymam.. Takımda beşiktaş içni ter döken oyuncuları kazmalıkla suçlayanıı bena damdan saymam..DEsteklediğ itakımı bu akdar saçma bi şekidle eleştiren insanında beşiktaşlılığına inanmam

sen git babanı bu kadar eleştir... Git sevgilini karını bu kadar eleştir...Beşiktaşta senin sevdiğinsen bu akda releştir yapamazdın.. Konu baban sevgilin karın oldugunda bu kadar eleştir yaparmısın sevdiğinden yapmassın sen beşiktaş ıseven biri değilsin...
Birincisi ben lincolne yildiz demedim.Sen eger delgadoyla sergeni yada sifoyu kiyasliyorsan futbol bilgini bi gozden gecir.Delgadoyu Arsnal alacakmis.Bizde yedik.Bana ertugrulun bir basarisini goster.Su macta su hamleyi yapti,su maci cok iyi okudu diyemezsin.Bende ertugrula iyi hoca diyenin besiktasi sabote ettigini soylesem hosmu.
Sen besiktasliligi birakta once insanlara saygiyi,tartismayi ogren.Senin besiktasliliga gelene kadar cok uzun yolun var.Kimsenin besiktasliliginida sacma mantiklarinla olcmeye kalkma.