Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2008, 10:50   #7
alleenje
Muhalif Kartal

alleenje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
FiratVarlik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya bencede biraz saçmalamışsın yıldız demedigin delgado için dünyanın en iyi takımlarından biri olan arjantin de 10 numara oynaması icin anket yapıldı hemde kesecegi oyuncu riqelme bide daha gec oldugunu sayarsan sen dusun artık bobo ya kotu diyorsun olimpiyatlarda milli takımda oynıcak buyuk olasılıkla ki milli takımı dünyanın en iyi takımı olan brezilya ertugrul saglam ın daha tecrube kazanması gerekiyor bence ingiltereye bak manchester in teknik direktörü kac yıldır orda başarısızlıgı olmadımı oldu ama sonunda hem lig şampiyonlugu hem şampiyonlar ligi şampiyonlugu elde etti bunları bi dusun istersen...
Delgado su ana kadar arjantin milli takimini birak umitlerinde bile forma giyemedi.Ya allahaskina sen delgadoyla riquelmeyi ayni kefeye koyabilirmisin.Bobo olimpik milli takimda oynayacak.Bide ben bunlara kotu futbolcular demiyorum.Yildiz degiller diyorum.Fergusonu ornek gosteriyorsunda orda lig20 takimla oynaniyor.Bizim ligimiz 3.5 takimli bir lig.Ertugrulun getirdigi adamlari,oynattigi sistemi icine sindiriyorsan o baska.Zihniyeti hala anadolu takimi zihniyeti.Bi dusun neden deplasmanda daha basarili bu takim?