Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2008, 11:04   #8
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Delgado su ana kadar arjantin milli takimini birak umitlerinde bile forma giyemedi.Ya allahaskina sen delgadoyla riquelmeyi ayni kefeye koyabilirmisin.Bobo olimpik milli takimda oynayacak.Bide ben bunlara kotu futbolcular demiyorum.Yildiz degiller diyorum.Fergusonu ornek gosteriyorsunda orda lig20 takimla oynaniyor.Bizim ligimiz 3.5 takimli bir lig.Ertugrulun getirdigi adamlari,oynattigi sistemi icine sindiriyorsan o baska.Zihniyeti hala anadolu takimi zihniyeti.Bi dusun neden deplasmanda daha basarili bu takim?
Abi dediklerin iyi hoş da, yönetim alabiliyor mu yıldız futbolcu?Yine geriye dönmeyelim, yok Ertuğlul Sağlam Legroyu istemedi yok Cole'yi istemedi diye, onlarda yıldız değildi çünkü...Yönetim çıkıp transfere ayıracağımız bütçe 25-30 milyon Euro dedi mi de Ertuğlul Sağlamdan yıldız futbolcu istiyorsunuz, Sinan'a da sallıyorlar sonra, yahu adama diyor yönetim, Sinan git elinde bonservisi elinde olan iyi bir adma bul veyada bonservisi 2-3 milyon Euro olan iyi bir adam bul, hadi yaa, kolay mı bu kadar...En önce yönetim eleştirilmelidir, yönetim iyi osla, bütçemiz adam gibi olsa, o zaman görün siz Ertuğlul Sağlam'ı, o zaman görün siz Sinan Engin'i...Çok daha iyi bir yönetimle Ertuğlul Sağlam çok daha başarılı olur, bu kadar açık ve net...