Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2008, 12:16   #3
mecerkn

mecerkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
rind´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
milletin gözünün içine baka baka yalan söylemeye alışmışlar,
yıllardır transfer haberlerini izlerim ilk haber hep şu olur beşiktas da.... sesleri, bu besiktasta gibi,ilk başda buyuk heyecan uynadırır,sornra palavra oldugunun ilk izleri cıkar aradaki bonservisi indirmeye calışıyolar gibi, sonrada uymadı alamadık gibi bahaneler salınır..
şimdi Nuri şahine güya 2.5 milyon euro bonservis istemişler de bizimkiler yıllık 1 milyon euroyu fazla bulmuş falan,
yalana bakın,kayserispor 3 milyon euroyu Mehmet Eren için isterken ,Ugur incemanın bonservisi bile Manisadan bu paraya alınamıyorken hangi 2,5 milyon euro ya Dortmundun gencecik ortasahasını alıyorsunuz,akıl var mantık var.
şimdi Nuriyi alamayıp sonra da Yıldıray gelior Tekke imzaladı gibi yalana basvuracaklar..
yıllardır yaptıkları gibi..bizim klübümüz ancak Zatopcny Diatta kalitesinde adamlar alabilir bunu kabullenelim artık, yalan haberler ile kendimizi heyecana getirmeyelim,sonra olmayınca daha cok uzuluyoruz.. bende istiyorum inanmak ama maalesef inanamıyorum
saygılar
Arkadaşım son paragraf hariç yazdıkların mantıklı ama şunu genel olarak söylemek istiyorum, son paragrafınla bağlantılı olarak. Bu forumu sürekli takip ediyorum, fazla yorum da yapmıyorum ama yorumları okurum genelde. Ya bizim takımı niye bu kadar küçümsüyosunuz anlamıyorum. bir takım şampiyon olmak zorunda mı? herkes de takıma öfke. ya bu takım taraftarının değil mi? Dortmund ortalama 80bine oynayan bi takım. Kaç kere gördünüz şampiyon olduğunu. Şampiyon olmaması o takımı küçültür mü? Dortmund taraftarı bizim takım bırakın şampiyon olmayı, avrupaya gitmedi, hadi yerden yere vuralım mı diyor? adamlar dile kolay 80bine oynuyo her maç. Ya biraz da beşiktaş bizim takımımız olsun, stres topumuz deil. Ne kadar kötü olursa olsun, o formayı giyen her oyuncu beşiktaşın, yani bizim oyuncumuz. Ben beşiktaşı sewiorum, şampiyon olmazsa üzülüorum ama o kadar. Ben yine sewiorum takımımı

Dipnot: Çek milli takımı kupanın faworilerinden gösteriliyo dimi? Bu ülkenin 2006-2007 yılında en ii defansı seçilmiş zapo. ben şu yorumu anlamıorum, çekler kupanın faworilerinden, ama çek defans mı alınır? Ha bu arada sivok da milli takımının kadrosunda...

Ayrıyeten bu takıma başkanı sewmesem de bu başkan döneminde, carew, kleberson, holosko, cisse, delgado, tello, juanfran, del boske, tigana gibi önemli kişiler de geldi. isimli birilerini almıoruz diye bişey yok. (ha verim aldık alamadık başka konu...)
mecerkn Ofline