Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2008, 12:22   #16
pusucukurt
Banned

pusucukurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
alleenje´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Delgado su ana kadar arjantin milli takimini birak umitlerinde bile forma giyemedi.Ya allahaskina sen delgadoyla riquelmeyi ayni kefeye koyabilirmisin.Bobo olimpik milli takimda oynayacak.Bide ben bunlara kotu futbolcular demiyorum.Yildiz degiller diyorum.Fergusonu ornek gosteriyorsunda orda lig20 takimla oynaniyor.Bizim ligimiz 3.5 takimli bir lig.Ertugrulun getirdigi adamlari,oynattigi sistemi icine sindiriyorsan o baska.Zihniyeti hala anadolu takimi zihniyeti.Bi dusun neden deplasmanda daha basarili bu takim?

KARDŞEİM GELMİŞSİN ELEŞTİRMEDİĞNİ KMİS EKALMAMI ŞTAKIMDA BAŞTAN SONA AKDAR HEPSİ HATALI DEMİ ne zamandır futbol izlemiyon bilmiyoru mama en son gittiğni maç galinas ilhan mansızlı sezonda...

delgadonun oynadıgı birçok güzel oyun var...

Ertugru lsağlamında ligde yaptıgı değişikliklerle çevirdiğ ibirçok maç var ..

Ertugru lsağlamın kayseride yaptıklarıda bir başarı... Kayseri gibi bir takımı üst sıralarda tutması ve hayla otakımın düşmemesinin sebebi ertugrul hocadan kalan iskelet bir takımın iskeleti bire yılda kurulmaz sne iki maç için hemen eleştiriyon

yönetimi beğenmiyon takımı beğenmiyon taraftarı beğenmiyon

bi takımı oluşturan hiçbieşyi beğenmiyorsaqn ben o takımı sevdiğnie inanmam

biraz değil çok saçmalamışsın maçalrı izlerken gözlük tak kardeşim...

başarılı oyuncu istiyosan akdroda bens ana sayayım serdar özkan serdar kurtuluş ibrahim kaş ibrahim toraman gökhan zan. bunalrın oyunlarını sen bir yılda görememişsin.. hiçbieşy yapamdıgınd ediğni hoca birço khocadan daha çok puan topladı.. başımızda iyi hoca varken daum gibi beşiktaş ligi yedinci bitirdi...lig ikincisiyle aynı puanı almı şsen hayla bo şeleştiriler yapıyon..

takım oyuncularına akzma diyon sne ilk öcne saygıyı öğren birşeyi eleştirmedne önce eleştirdiklerine saygıyı öğren ne takıma ne hocaya ne oyuncuya saygı gösteriyon saçmalayı pduruyon burda bide savunmaya çalışıyon kendini neyi savunuyon saçmalıkalrınımı ...............