Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2006, 11:57   #1
güzelkiz

güzelkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besiktasin ve digerlerin kamplari....

arkadaslar umutluyum, ve bunu sizle paylasmak istiyorum...umutluyum cünkü besiktas bana göre dogru yolda(umarim böyle devam eder) ...
öncellikle kamp ve oyuncular, biz coktan hazirliklara basladik, simdi yavas yavas yabancilarimizda geliyor, gencler hirsli tigana mutlu..ve diyer takimlarda eziklar basladilar ama yabancilari daha tamam degil..antrenör yok, ee ondan forma savasi da olamiyor, kime göstersin futbolcular kendilerini..hehe...ee gesede basladi falan ama bunlar bu yil bizde yarisda olursak trabzonda, parasizlikla savasa mazlar...simdi yarin biz fransaya gidiyoruz, gese 10.7 de hollandaya galiba(lig tv), ee eziklerin halan antrenörü yok...yani bence dogru yoldayiz, heycanla ligin baslamasini bekliyorum...bir konuda cok azda olsa endiselliyim, oda yabanci konusu, transfer lazim, ama önce ailton ve juanfran gitmeli, ve ayrica kartalhaber.com tigana manisali hakan baltayi istiyor dediler, simdi benim endisem, biz yine cok oyuncu alirsak, ve "transferde sampiyon" olursak, yine bu yil zor gececekmis gibi geliyor ....
güzelkiz Ofline