Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-06-2008, 17:41   #6
alikerem

alikerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
blackpower´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bızımkiler ancak lafla salamaya başlar yapalım edelim ama icrata gelince iş yok dediğinde cok haklısın ama yuruyuş de yapılsa demirooren bırakmaz ki yuruyuş duzenlense bile cok kişi gelmez ancak yapılsın derler klavye arkasında olur gderler icrata gelince ama şiim vardı cartı curtu ... yunanistanda yapılan şey cok mantıklı yapılması da gerekir ama bi,zim buradakilere ancak agız vereceksin konuşsunlar bide klavye arkasında yazsınlaer ancak bu kadar yapılır
26 yasimdayim, yaklasik 6 senedir elim erdikce senede en az 5 mac Yunanistandan Inonuye gelip yeni aciktan Besiktasimin maclarini izliyorum, son 2 - 3 yildir ozelikle 101. yilimizdan sonra tirubunde buyuk bir kopukluk olustu her tribun kendi havasina gore tezahurat yapmaya basladi.

Ben universiteyi Selanikte okudum ve 4 yil boyunca PAOKun bir cok macini gittim, statta olan 40.000 bin kisiden ker zaman tek ses cikiyordu, hicbir zaman tribunler arasinda catisma ya da homustu duymadim.

Benim bildigim Besiktas taraftari 1980lerde ve de 1988-91 arasi t5ek tribun tek sesdi.

eski gunlerimize donmeliyiz, ya on sene izmirdeki turkiye kupasi finalinde hatirlarmisiniz bilmem Izmir Ataturk stadinin bize ayrilan bolumunu fulleyememistik, iste bu beni cok uzuyor...

ISTANBUL ATATURK OLIMPIYAT STADINI 70.000 KISI DOLDURMADIKCA BU DUNYADA GOZUM ARKADA OLECEGIM....

3 MILYONLUK ATINADA AEK, PANATHINAIKOS VE OLIMPIYAKOS DEGISIK YILLARDA STADLARI TAMIRATTA IKEN ATINA OLIMPIYAT STATINDA OYNADILAR VE HEPSI O STADI 70.000 KISI FULLEDILER 15 MILYONLUK BIR SEHIRDE BIZ OLIMPIYATI DOLDURAMAZSAK YAZIK BIZE...
NASIL ISTANBUL OLIMPIYATA ULASIM ZORSA ATINA OLIMPYATA DA ULASIM COK DAHA ZOR...