Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2006, 23:29   #25
art_of_football

art_of_football - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
art_of_football´isimli üyeden Alıntı
Beni buraya moderatör arkadaş davet ettiği için üye olmaz istedim ayrıca Forza da birkaç isim bana özel mesaj yoluyla suçlama da bulundu ,herhalde onun gibi düşünen çok diye bende pek yazmıyorum,emeğe saygı olmamasıyla beraber maalesef baltacı kişilerle uğraşmaya ayırcak vaktim yok.

Ben köşe yazımda da belirttiğim gibi;

Benim kanımca Brezilya bu kez kupayı alamayacak,Kore ve Japonya’da ki Dünya Kupası’nı dahi zor almışlardı bu mantalite ile ki o zaman turnuva takımlarının hepsi (Almanya hariç) elenmişti,Brezilya kolay lokma takımlara rağmen zor çıktı finale,şimdi de aynı mantalite ile Almanya’ya geldiler ki bu kez kupaya çok aç olan İtalya,İngiltere,Almanya ve Arjantin’de var,stepne olarak İspanya ve Hollanda’da peşlerinde,yani 1998’den beri Cafu ve Roberto Carlos’un yerine oyuncu çıkaramayan,Cicinho gibi bir adamı 25 yaşında keşfeden,hala tam olarak değişemeyen Brezilya’nın bu kupada finali göremeyeceğini düşünüyorum .Fakat Brezilya’yı asla küçümsemiyorum, büyük maçların takımıdır,favori rakipleri karşısında hep kazanmasını bilir,özellikle de Carlos Alberto Parreira bu tür dev maçların hocasıdır ancak Brezilya’nın sorunları var,bu sorunlarını aşamazsa bence Brezilya bu kez müzesine kupa götüremeyecek…

Click the image to open in full size.

http://futbol.turksportal.net/tsi/v2...oku&koseno=161

Köşe yazımda belirttiğim gibi Brezilya konusunda haklı çıktım,hatta İspanya ve Hollanda'yı yazımda ki kategoriye almamakla eleştrilmiştim ancak hem İspanya hemde Hollanda hocaları konusunda ki düşüncemde haklı çıkmakla beraber Brezilya'nın kupayı alamayacağını belirttiğim esas düşüncelerimde haklı çıktım...
art_of_football Ofline