Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2008, 17:28   #1
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayrılık Ne Zaman Koyar?

- "Seni bir daha ararsam adam değilim!" dedikten sonra adam olup olmadığını düşünmeye başladığında...
- Birlikte gittiğiniz kafede otururken kıçına dikenler battığında...[
- O kafenin garsonuna "Aşkım!" diye seslendiğinde...
-Tüm şarkılarda salya-sümük olduğunda...
- Kış günleri sokağa çıkıp ellerin üşüdüğünde...
- Kimse halini hatrını sormadığında...
- Bol miktarda rakının üzerine iki tek de nane likörü devirip (cila hesabına) geceyi tuvalete kusup kanepede sızarak noktaladığında...
- Geceleri ayrılık şiirleri yazmaya başladığında...
- Sevdiğinin sana doğum gününde aldığı kazak annenin 100 santigrat derecede yıkaması sonucu çektiğinde ve annenin yüzüne anlamlı anlamlı bakıp "Çok adi bi yünmüş canım bu da, bak babana ben pazardan bi kazak almıştım 10 yıldır giyiyo da bi santim bile çekmedi!" dediğinde...
- Ona yazdığın tüm mektupları ve şiirleri yaktığında...
- Onunla çekilmiş fotoğraflarda senin olduğun bölgeleri onun çoktan kestiğini düşündüğünde...
- "Ulan madem o kesip çıkardı beni resimlerden, ben de onun bulunduğu yerleri keserim!" deyip eline makası aldığında...
- Fotoğraflardan kestiğin parçaları selobantla yapıştırmaya çalıştığında...
- İçinde sevdiğinin adı bulunan bir düğün davetiyesi aldığında...
- "Keşke..."li cümleleri çokca kurmaya başladığında...
- Bahar gelip de Parklar ve Bahçeler Müdürlüğü'nün aşıklar için özel olarak tahsis ettiği banklarda birbirine göz süzüp şirinlikler yapan aşıklar gördüğünde...vesaire... vesaire...

Ayrılık ne zaman koymaz bilir misin dostum?
-Kendini içinde gördüğün bir çift güzel göz sana sevgiyle baktığında...

(Mustafa Akyol'un "Ayrılık Ne Zaman Koyar?" başlıklı yazı[/color]sından alıntıdır)

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...

Konu Akdora tarafından (18-06-2008 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir..
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla