Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2008, 23:41   #1
BuRock
Banned

BuRock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Nuri'nin Ağzından Son Açıklama!!

Nuri Şahin hakkında çıkan transfer dedikoduları hakkında son noktayı koydu ve Dortmund'da kalacağını açıkladı.Genç oyuncu yaptığı açıklamada Beşiktaş dahil olmak üzere 3 kulübün kendisini istediğini ancak kendisinin bu 3 takıma da gitmek istemediğini söyledi.Transfer olacağı zaman aile faktörünün çok önemli olduğunu söyleyen Nuri ; '' Daha gencim önümde futbol oynacağım daha bir 10 yıl var şuan Dortmund'u bırakmaya değecek bir transfer teklifi almadım.Alsaydım giderdim çünkü Dortmund'da kendimi ispatlayacak kadar futbol oynadım ve artık daha büyük takımlara gitmeyi bende isterim.Ancak bu takımımın menfaati uğruna olursa olur'' dedi.Beşiktaş konusunda ise Nuri ;''Sinan Engin beni çok istedi.Tam 3 gün tatil yaptığım otelin yanındaki otelde kaldı.Her sabah beni aradı sırf benim için kaldığını söyleyip durdu ama ben profesyonel bir futbolcuyum acitasyona gelemem zaten Dortmund'dan ayrılıp Beşiktaş'a gitmezdim bunu ailemde istemezdi'' dedi.Türkiyede onun için 2 takım olduğunu söyleyen Nuri; '' Türkiye'de 2 büyük takım var biri Galatasaray diğeri Fenerbahçe.Burada Almanya'da bile Beşiktaş'ı artık büyük takım saymıyorlar.Umarım eski günlerine döner ve son yılların savaşan 2 takımı arasında o da bu yarışa girer ve iş daha zevkli olur yoksa Galatasaray ve Fenerbahçe her yıl Türkiye ligini tekele çevirmeye devam ederler.Almanya'da böyle değil her sene yeni bir takım bu işe dahil oluyor mesela bu sene Stutgart dahil oldu daha önce Werder Bremen kendini ispat etti.Bayern Münih ve Schalke zaten her yıl favori.Bu yüzden alman ligi daha çekişmeli geçiyor.'' dedi. '' Türkiye'de gidebileceğim 2 takım var biri Galatasaray biri Fenerbahçe ama küçüklüğümden bu yana Galatasaray taraftarı olduğumu düşünürsek ve ailemin Fenerbahçe'ye asla sıcak bakmayacağınıda varsayarsak Türkiye'de oynayabileceğim tek takım Galatasaray'dır.Ama şuana kadar Galatasaray'dan resmi bir teklif almadım'' dedi.Nuri konuşmalarına Milli Takımımıza başarılar diyerek veda etti ve tatil yaptığı otelin yolunu tuttu.

19.06.2008

KAYNAK : DHA

Konu BuRock tarafından (19-06-2008 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir..
BuRock Ofline