Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-06-2008, 23:46   #1
yoshy_BJK
Only Besiktaş

yoshy_BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ölümüne oynayacağız

Milli takım kampı, şimdi “hücum” borusunu bekleyen “savaş birliği” gibiydi... Telefonlar kapalıydı. Ancak çok “özelleri” aramışsa açılıyordu

RüŞtü Reçber’e de ancak Sevgili eşi Işıl hanım kanalıyla ulaşabildik...
Kaptan sorularımızı şöyle yanıtladı: “Bilirsiniz, Rüştü’yü her yerde tek geçeriz...

Belki Allah istedi, tek kaldın... Kalemiz sana emanet... Bir sıkıntın var mı?...” -” Hayır hazırım.. Fatih hocam “al formayı”derse alacağım ...
Hiç bir sıkıntım yok... Kendimi çok hazır hissediyorum ..

-Çocukların havası nasıl?
-”Gözlerinizle görseniz sormazdınız... Allah bize nasip etti geçersek ilk dörtteyiz ... Bu şansı yakalayan futbolcu nasıldır, bilirsin ... Herkes ateş parçası...”

-Sakatlıklar sorun olmaz mı?
-” Şu an yataktan çıkamayacak olana kalk oyna desen herkesin önüne o çıkar... Burada herkes birbirini aratmayacak kadar iyi...”

-Hırvat takımını izlediniz mi?
-”Hırvat takımını izledik.. Fatih Terim ayrıca ezberletti... Şimdi onların ne yapacaklarını, ne yapamayacaklarını çok iyi biliyoruz ..”

-Maç konusundaki tahminin ne ?
-”Sade benim değil, hepimizin tahmini... Top elbette yuvarlak ama biz ölümüne oynayacak o topu rakip ağlara yuvarlayacağız ...”

-FOTOSPOR ailesi olarak hepinizin alınlarından öpüyoruz... Allah yanınızda olsun... Allah yardımcınız olsun.
ANTİ-GS
yoshy_BJK Ofline   Alıntı ile Cevapla