Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2008, 20:51   #3
waitforme
kader utansın

waitforme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
FiratVarlik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizce Başkanın Başarısızlıkları Yüzünden BESİKTAS'a Yüz Cevirmek Maclarına Gitmemek Dogru mu ?Sırf Macın Olimpiyat Stadında Oynanması İhtimalinden Dolayı Kombine Satışlarının Bu Kadar Düşmesi Tuhafıma Gitti.Şahsen Ben İmkanım Olduktan Sonra Maç Brezilya'nın En Kötü Stadında Oynansa En Ağır Hava Kosulları Bile Olsa Yinede Giderim.İmkanı Olan Herkesinde Gitmesini isterim.Sonuçta Oraya Başkanı Yada Yönetimi Değil BEŞİKTAŞ'ı BEŞİKTAŞ'a Emek Veren Futbolcuları Desteklemeye Gidiyoruz...
arkadaşım mayıs 19 da vurucak kazma temmuza giricez hala bekliyorz. bu bir

ben böyle basiretsiz yönetimi desdeklemem bu iki.

bn geçen dönem sivas maçında donuma kadar ıslandım yine gittim maça her zmn desdeklerim ama ögreci adamım 1milyar kombine fiyatı nedir allah aşkına ? maç olimpiyatta olucak diyolar şampiyonlar ligi maçın yoq ,1milyar kombine fiyat adamı göz göre göre enayi yerine koyuyolar ...

kimi desdekliycem beşiktaşa emek weren oyuncuları mı ? yoksa para alan oyuncuları mı desdekliycem ? parasını almadıgı için gol atılınca sewinmeyen oyuncuları mı desdeklemeye gidicem oraya ?? hani yıldız alıyodk kimi aldık yıldız olarak biri bana yıldız göstersin ? tuna mi yıldız ?

bırakın bu işleri ya kombine alandan şüpe ederim yeminle .

Konu waitforme tarafından (23-06-2008 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir..
waitforme Ofline   Alıntı ile Cevapla