Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-06-2008, 18:07   #1
VeysTube
Can't Forget

VeysTube - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon10 Aysun Gafcıdan Yine Gaf

Türk erkeği gafı

Aysun Kayacı yine çam devirdi. Konu Türk erkekleri ve Rus kadınlarıydı...

NTV'de yayınlanan Pınar Kür, Müjde Ar, Çiğdem Anad ve Aysun Kayacı'nın yer aldığı 'Haydi Gel Bizimle Ol' programı bu sezonun son bölümüyle ekrana geldi.

Programda Prof. Dr. Hurşit Güneş'in Türk erkeklerinin Rus hayat kadınlarına yılda 600 milyon dolar ödemesi ile ilgili sözleri konu edildi. Aysun Kayacı, "Yerli malı kullansınlar" diyerek son programda yine gaf yaptı, ancak daha sonra sözlerini düzeltti.

İşte programda dikkat çeken diyaloglardan bir bölüm:

Çiğdem Anad Türkiye, işsiz ve ümitsiz bir ülke. İşsizlik artıyor, fakat bu arada Türk erkekleri sağolsun Rusya'ya para akıtıyor, 600 milyon dolar.

Müjde Ar:İş çok iş çok, Rus kızlara iş çok.

Aysun Kayacı: Yerli malı kullansınlar.

Çiğdem AnadBu söylediğin çok güzel aslında. Ne demek yani, yerli malı, bizim malı ne demek?

Aysun Kayacı:Çok güzel konuşmuş, sağolsun. Bunun çözümü, çaresi yok ki.

Müjde Ar:Her gün 50 bin erkek ereksiyon oluyor ve Rus kadını arıyormuş, doğru mu?

Çiğdem AnadÇok az, 50 bin adam.

Müjde Ar:Allah gözünü doyursun senin. 50 bin tane adam coşuyor günde, cebine koyuyor 200 doları Allah; Rusları aramaya başlıyor.

Çiğdem AnadArkadaşlar nüfus ne kadar, 50 bin çok az.

Müjde Ar:Kızım sen 50 bin tane cebinde 200 dolar olan adamdan bahsediyorsun. Adam çok da 200 doları nasıl bulacak. Kendi kendine uyuyor gidiyor işte... 200 dolarmıymış, ücret...

Aysun Kayacı:Çok az, 200 dolar...

Pınar Kür:İyisi 1000 doların üstünde geliyormuş.

Müjde Ar:Yapma yaaa...

Pınar Kür:Yerli malı lafını açtınız. Tekrar ben oraya döneceğim. Yani bunlar Rus kadınlarına vermesinler, Türk kadınlarına mı versinler?

Çiğdem AnadAysun'un dediği yerli malı, herkes bunu kullanmalı.

Aysun Kayacı:Öyle demedim, hayır. Dedim ki, problematik tamam sermiş de çözümü ne? Bundan bu kadar şikayet etmek ne yani... Yani TL'ye dönsünler mi demek istiyor? Yani sıkıntı nerede önemli olan o?

Müjde Ar:TL'ye dönsünler diyor.

ŞafakLa Tanış Saya Saya Biter Mi ?

ANTALYA / Gazipaşa İLçe Jandarma KomutanLığı

Şafak:253
VeysTube Ofline   Alıntı ile Cevapla