Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2008, 07:11   #1
sevil1903
İMansız_26

sevil1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türk yanım kazanacak

Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Türk yanım kazanacak
"Evde Türk, arkadaş ortamında Alman gibiyim Final bileti, formasını giydiğim tarafın olacak".

Neden korkacağız ki?
Milli Takımımızın en etkili silahı Hamit Altıntop, Almanya'dan çekinmediklerini söyledi. Almanya'nın önemli dergilerinden Der Spiegel'e konuşan ve "Korkuyor musunuz?" şeklindeki soruya "Neden?" yanıtını veren milli futbolcu, "Forma giyebilecek sadece 14 oyuncumuzun olması çıldırtıcı. Ama gerçek bu. Korkumuz da kaybedecek Click the image to open in full size.bir şeyimiz de yok" dedi.

İkilem yaşamıyorum
Almanya'da doğup, büyüyen Hamit, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Evde Türkçe konuşulur, Türk yemekleri yapılır, Türk gibi davranılır. Arkadaşlarımın yanında ise Alman gibi hareket ederim. Ama ikilem yaşamıyorum. Almanya benim 2. vatanım olsa da finale anavatanım çıkacak. Sahaya rahat çıkarsak, direkt oynamayı seven Almanya'yı durdurabiliriz."