Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2006, 00:15   #1
MeTaLliCaBeneR
Banned

MeTaLliCaBeneR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YILDIZ meselesi ?

Cogu arkadaslarla tartisiyorum yildiz almak mi daha onemli yildiz yetistirmek mi konusunda ...

Ben sunu dusunuyorum

Buyuk kulupler (Barca ,Real,Ajax gibi ) buyuklugunu altyapisina borclu. Barca nin altyapisindan Messi , David Villa , Fabregas ,Arteta , Pique gibi isimler cikti , Real den Casillas , Raul , Ajax tan Seedorf , Davids , Cocu , Kluivert ve sayre..

Ben buyuklugun altyapidan geldigini dusunuyorum...Yildiz almakla sadece car cur para harcarsin , oysa altyapidan oyuncu yetirstirirsen ve onu yildiz yaparsan herkez o takima saygi gosterir arti olarak ekstra para kazandirirsin kulube...

Gelelim Besiktasimiza ... Altyapimizda mehmet sedef , kenan , aydin gibi oyuncular var , bunlara daha cok sans verilmeli bence ..

Bi de Yildiz oyuncu almayip , yildiz olabilecek gencleri alan yonetime tepki gosterenler de var....

Bazi arkadaslar yonetimi Star oyuncu almadiklari icin elestiriyor , ben tam tersini dusunuyorum cunku DELGADO da BOBO da gelecegi olan futbolcular . Ezikler gibi 31 lik Crespo yu getirecegime ileride bana para kazandiracak BOBO yu getiririm ...

Siz ne dusunuyorsunuz sayin forum uyeleri ?

Father into your hands
Why have you forsaken me,
In your eyes forsaken me,
In your thoughts forsaken me,
In your heart forsaken me ...
MeTaLliCaBeneR Ofline