Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-06-2008, 07:43   #1
Burcu_BJK1903
Banned

Burcu_BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 İnceman: Beşiktaş'ı istiyorum

İnceman: Beşiktaş'ı istiyorum
Click the image to open in full size.

Kartal'ın transferi için uğraştığı Uğur İnceman, FANATİK'e konuştu.
27.6.2008

Teknik direktör Sağlam’ın istediği orta saha oyuncusu, “Kulüpler anlaşsın. Ben İstanbul’da olurum” diye konuştu

‘Seve seve oynarım’

Kartal’ın uzun süredir transferi için uğraştığı Uğur İnceman, FANATİK’e konuştu. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın ısrarla istediği tecrübeli futbolcu, “Devre arasında da Beşiktaş’a transferim gündeme gelmişti. O zaman Holosko gitti. Manisaspor’un sözleşmeli futbolcusu olduğum için, ben bu transferde söz sahibi değilim. Maalesef geçen yıl küme düştük. İki kulüp anlaşırsa, ben Beşiktaş’ta seve seve oynarım. Beşiktaş bana ‘gel’ dediği anda İstanbul’da olacağım” ifadesini kullandı.

Yerli oyuncular huzursuz
Beşiktaş’ın 600 bin Euro karşılığında Manisa’dan transfer edeceği Adem Büyük konusunda da son noktaya gelindiği öğrenildi. Bu arada iki hafta önce yabancıların tüm alacak-larını ödeyen Siyah-Beyazlılar’da yeni sezon öncesinde yerli futbolcuların durumu sıkıntı yarattı. Yaklaşık 5 milyon YTL’lik maç başı alacakları ödenmeyen oyuncuların huzursuz oldukları kaydedildi. Bu durumu çözmesi için Avrupa Futbol Şampiyonası’nda bulunan Erdoğan Demirören’in dönmesi bekleniyor.

Yönetime İSYAN, İnadına TORAMAN
Burcu_BJK1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla