Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2006, 19:13   #10
kyros06

kyros06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
tribertia´isimli üyeden Alıntı
bende tam bu konyla ilgili bir yazı ayzacaktım.Şimdi Tigana Fransaya gitti eminim ki orda bir çok menacer veya futbolcularla konuştu bilgi almıştır. Kafasında ki oyun planını gerçekleştirecek oyuncular istediği kesin alacağı oyuncular adı duyulmuş veya Yıldız oyuncular değil fakat Lyonda hangi oyuncu DÜnya yıldızı bence hiç biri adamlar Yıldız yetiştiriyor Fransa liginde yıldız oyuncu yok sadece süper yıldız adayları var Tigana bunlardan 3'ünü getirecek Zago-Ronaldo-Pancu bunlardan hangisinin adını bize gelmeden önce duyduk ben şahsen hiç birinin adını duymadım.Gelecek sezon ezikler bir sürü para harcayıp Carlos-Ronalda fln her neyse büyük paralarla bu oyuncuları getirecekler Tigana ise 26 yaşını geçmeyen tecrübeye sahip ve güçlü kaliteli ama fiyatları normal olan oyuncu getirecek sizce kim daha başarılı olacak elbette Tigana .real Madrid 'te para var dünya yıldızlarıda var peki kim kazanıyor Barça şimdi diyeceksiniz ki Barçada Ronaldinho-eto'o-messi var evet var ama diğer oyunculara bakın Motta-Valdez... adı duyulmamış oyuncularda var bence barçada 3 yıldız var ama geri kalanlar savunmaydı şuydu buydu çok savaş veriyorlar yani takımı kazandıran adı daha önce duyulmamış oyuncu herşey para değildir.önemli olan takım ruhu birllik güven başarı en sondur.Tigana bunu yapacaktır ve herkes görecek Tigana istediği oyuncuları aldığı zaman ezikler belkide ismi duyulmamış diye dalga bile geçebilirler fakat gelecek sezon herkes kimin haklı olduğunu görecek bana 32 yaşındaki carlosu ronaldoyu ezikler almış banane.Lyon Madridi 3-0 yendiğinde nerdeydi bu Carlos-Ronaldo Lyonda öyle yıldızlar var mı....
evet yazdıklarında cok haklısın bize o tarz adamlar lazım ama bi tanede tribünleri kopartıcak forma satısında ucurucak 1-2 adam mutlaka lazım.takımda Sergen i de cıkarırsak böyle bi adam kalmıor.bide Zagı konusunda bize gelmeden önce italya 5 sene üstüste italyanın en iyi yabancı defans oyuncusu secildi.umarım böyle bi adamı bi daha kadromuzda görrürüzzz.cunku asıl yıldız böyle olur.Anelka gibi sönmüş yıldızlarla veya frikik atan adamlarla diil
kyros06 Ofline