Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2008, 15:18   #10
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mermi006´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
mehmet topuz kaliteli bir oyuncu değil buyuk takım oyuncusu değil milli takımdaki performanslarına bakarak buyuk oyuncu olup lmadıgını anlarız bence değil 1 lira bile fazla bu adama
topuz ile ilgili bugüne kadar okuduğum en doğru yorum...
adamı izlemeden yorum yapılıyor, tabi kayserispor yönetimi astronomik bir rakam belirlerdi ya, adamı dünya çapında 1. sınıf oyuncu yaptık, dünya üzerinde 12 milyon euro fiyatı olup da toplara bis burundan başka vuruşlar yapamayan kaç oyuncu vardır allah aşkına, herhangi bi maç penaltılara kalsa, topuz üzülez'den sonra penaltı atar o kadar diyorum, tabii ki mücadelesi, hırsı ve gençliğiyle yararlı olabilecek bir oyuncu ama kusura bakmasın kayserispor yönetimi de bulunmaz hint kumaşı değil, türkiye'de onun çapında oyuncular mevcut, zaten milli takıma alınmaması da terim'in değil topuz'un sorunuydu, adam hiç bir şey oynamadı bu sezon, çok açık söylüyorum inceman mı topuz mu seç deseler düşünmeden kararım inceman olur, yönetim versin biraz para alsın inceman'ı, kayserispor da topuz'un turşusunu kurmakla meşgul olsun...
lepido Ofline