Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2008, 21:59   #1
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkes İçin !!!

BU YALNIZ OLANLARA; aşk bir kelebek gibidir. peşinden koştukça hep senden kaçar.
en iyisi bırak uçsun, inan ki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konuverecek.
aşk mutlu eder bazen de üzer. ama aşk özeldir, aşkını hak eden birine sunarsan eğer...
BU SEVGİLİSİ OLANLARA; aşkın amacı birileri için "mükemmel insan" olmak değildir.
seni mükemmelliğe en çok yaklaştıracak insanı bulmaktır.

BU ÇAPKIN OLANLARA; sevmediğin birine asla " seni seviyorum" deme.
içinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme. kimsenin hayatına kalbini kırmak için girme. sevgi dolu bakan gözlere asla yalan söyleme.
çünkü birine verebileceğin en büyük acı, aşık olmadığın birine kendini aşık etmektir...

BU EVLİ OLANLARA; seven insan "senin hatan" yerine "özür dilerim" diyendir. "nasıl yaparsın" yerine "niye yaptığını anlıyorum" diyendir "neredesin" yerine "ben buradayım" diyendir. ve aşk "keşke" yerine daima "iyi ki"demektir.
BU EVLENMEK İÇİN GÜN SAYANLARA; bir kadın ve bir erkeğin birbirleri için
ne kadar uygun olduğu, birlikte geçirdikleri zamanın değil,
birbirlerine duydukları aşkın ne kadar sürdüğüyle anlaşılır.

BU KALBİ KIRIK OLANLARA; kalp yarası siz kanatmaktan vazgeçinceye kadar sürer.
ve ilacı bu yaraya alışmak değil, ondan ders çıkarabilmektir.

BU AŞIK OLMAKTAN KORKANLARA; aşka düş ama tökezleme. anla ama bekleme.
paylaş ama isteme. yaralan ama asla acıyı içinde büyütme.

BU SEVDİĞİNİ FAZLA SAHİPLENENLERE; sevdiğinin bir başkasıyla mutlu olduğunu görmekten daha acı bir şey varsa, oda SEVDİĞİNİN SENİNLE MUTSUZ OLDUĞUNU GÖRMEKTİR..
BU AŞKINI İTİRAF EDEMEYENLERE; sevdiğinden ayrılınca aşk acı verir.
sevdiğin seni terk edince daha da çoook acı verir ama en acısı,
onu ne kadar sevdiğini bilmesine hiç fırsat vermemektir.....

VE BUDA DÖNMEYECEK BİRİNİ HALA BEKLEYENLERE; hayatın en hüzünlü anı, DELİ GİBİ sevdiğin insanın buna hiç değmediğini GÖRDÜĞÜN ANDIR ve en büyük kaybın onun için harcadığın yıllardır. Senin aşkını bugün hak etmeyen, bil ki 10 yıl sonra yine hak etmeyecektir.
BIRAK GİTSİN....

alıntı....

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla