Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2008, 15:29   #1
sergen38
DiYaRıN KaRTaLı

sergen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"İlk kurban biz değilmişiz"

Beşiktaş’ın yeni transferi Thomas Sivok’tan çarpıcı açıklamalar!..

Çek oyuncu, yeni takımı hakkında ne dedi? Ertuğrul Sağlam hakkında ne düşünüyor? Çek Cumhuriyeti’nin Euro 2008 kadrosunda yer alan 3-2’lik Türkiye maçında nasıl hayal kırıklığı yaşadı? Hangi mevkide oynamayı seviyor? İtalya’da neden başarısız oldu? Özellikleri neler?

Tüm bu soruların yanıtlarını Sivok’tan aldık!..

İşte Çek yıldızın açıklamalarından satır başları!..

“ŞAŞKINIM”

Şaşkınım çünkü bu kadar iyi bir ortam beklemiyordum…. Hocamız çok anlayışlı kendisiyle çok iyi anlaşıyoruz… İçimde her şeyin çok iyi geçeceğine dair çok iyi hisler var….

“İLK KURBAN BİZ DEĞİLMİŞİZ”

Türkiye maçında son 15 dakikada 3 gol yemeyi beklemiyorduk… ‘İlk yarı sonunda biz bu maçı aldık, bu maçı kazanırız’ demiştik… Diğer maçları da görünce demek ki ilk kurban biz değilmişiz dedik…

“MİLLİ TAKIMDA DAHA FAZLA OYNAYACAĞIM”

Son 1.5 yılda oynayan ikili hep aynıydı onları değiştirmesini bekleyemezdim… Ama umarım bundan sonra çok daha fazla oynayacağımı umuyorum….

“SAVUNMADA OYNAMAYI SEVİYORUM”

Ön liberoda da oynuyorum ama savunmada oynamayı daha çok seviyorum… Mücadeleci bir yapıya sahibim ama bana kartlar konusunda dikkatli olmam gerektiği söyleniyor. Olumsuzluk yaşayacağımı zannetmiyorum…

“İTALYA’DA HÜCUMDA DAHİ OYNADIM”

İtalya’da son dönem iyi oynayamadım… Bunun nedeni beni farklı mevkilerde oynatmalarıydı… Örnek vermek gerekiyorsa hücumda dahi oynadım…..

“BENİ EN ÇOK BEŞİKTAŞ İSTEDİ”

Beşiktaş’ı tercih etmemdeki sebep; beni en seri ve en çok isteyen kulüp olması… Çok şans bulacağımı tahmin ediyorum…. Türk futbolunu yakından tanıyorum…

“NOBRE İLE O GÜNÜ KONUŞTUK”

Nobre ile bugün Fener’le nasıl karşı karşıya geldiğimizi konuştuk… O günü andık….

“KAYBETMEYİ SEVMEM”

Öncelikli hedefim takım savunmasına katkı sağlamak…Kaybetmeyi sevmeyen bir oyuncuyum… Hücumları kesince oyun kurmayı severim… Hava toplarında fena olmadığı söyleyebilirim… Çok kart gören bir oyuncu değilim ama gerektiğinde kart görürüm…

“HOLOSKO’DAN TAVSİYELER ALDIM”

Gelmeden önce Holosko ile konuştum, ondan çok tavsiye aldım… Sürekli onunla konuşuyorum… Sürekli temas halindeyim…

MARATON.COM.TR

Click the image to open in full size.
sergen38 Ofline   Alıntı ile Cevapla