Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-07-2008, 21:46   #523
Köyün Delisi
Guest

Köyün Delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Soğuk Küvet - Sagopa Kajmer

Aksiliğim üstümde sende kelimeler hep farazi, gördüğünKadar arazi, kimse mükemmel değil ki, ne umdun ki bendenKadı kızı bile veremli, benim kusrum anca naz, seninkisiMesavi ıçimin tuzu ayı yoğurdu, anahtarsan nerde kilidinOluğu ? nahoş hallerinde et ilan kahpe oluşunu, ahmakKişilik sensin, cevizi dişiyle kıran feyksin, her dişiGeyikle muhabbette yanar-dönersin. ben rüzgarın aruz vezniSen kükürdü ancak sus karıncalandı kalp, söyle paşa nedirAmaç ? bence ringe havlu at, kolera kırar kol bacakMasalın kötü şirinesi, mr gagged uzun bacak. esti geçtiHayatından bir eser ve bin zafer, kazı-kazan kazandığınBir adam ve bin keder. kaderdaşlar sıralı, kader sıvadıKolları, bedava ekmek kalabalığı, örmüş saçını kaderinAğları. kalbin yalın hali bulutsuz, ah şu mevsimDeğişmekte, billur su kusursuz, ruhum sensiz huzursuzTattım elmayı ve içime düştü şimdi kurtları, yavaş yürüyenBir tazıyım acizliğimse azılı. sen anlatma metni dur, oBilir ancak aybı üzüleceksin yavru tanrı sıkıntısındaKapalı kaldı. ıti ver açılır kapısı, açılır için acılırHali, vurdu aynası ve sen yansamasıSevenin var senin suçüstü şehzademNesin sen cevap ver ? mahremÜcra yerlere düştü kayıp merhemBendim en asil tek kişilik haremDüş ve melodi en güzel düetSuretin silindi kaldı silüetUykum yok yatağım soğuk küvet