Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 21:16   #1
hll sntncd
Since 1903

hll sntncd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

son bir ağıt...

anla beni saçlarında coşup gözlerinde kayboldum ben. hüzün var senin olduğun yerde benim için:çünkü seni seviyorum diyemedim
şimdi söylüyorum seni çook seviyorum
düşünüyorum da sen benim için bazen istanbul'da bir şairin kaleminden dökülecek olan nağmesin
belki pariste bir ressamın paletisin benim için
belki los angles ta bir kütüphanenin hiç okunmayan bir kitabı sın benim için
belki çok şeysin benim için
belki çooooook şeysin benim için
aslında sen benim için herşeysin.....
.......bana kalbini kazanabilmem için eğer bir şans verirsen
kalbine girebilmem için yalnızca bir şans verirsen
herşeyi yakarım,ceketimi yağmura asarım,adımı aklımdan çıkarırım,,,,,
ewet hepsi seninle yaşlanabilmem için yapacağım şeyler...
yada bana birkere -seni seviyorum- de ve kes bileklerimi
yada as bir ağaca yada zehirle beni aşkınla zehirle...yinede yeter o iki kelime
eğer ölürsem ve sen benim mezarıma geleceksen şimdi ölürüm,'bir fatiha'n yeter bana hatta artar bile ve o artan kısımla cenneti yaşarım ben...
sana söylüyorum şimdi SENİ SEVİYORUM ewet arık korkusuzum çünkü söyledim..
bu aşktanda öte birşey
yalının da ben bilmem şarkısında dediği gibi''kimsenin inanarak tapacağı bir aşk yokken sen nerden çıktın duyduğum iki sözden birisi yalanken seni kim böyle sakladı''
belki çok daha fazla şey var söyleyeceğim
ne birkaç saat dil dökmeyle biter ne bir romana yazsam sığar...
belki yolum senle kesişir bu dünyada ve benimle olurusun bende seninle olurum ve seninle ölürüm bu en büyük dileğim...........
ama biliyorum ne leyla kavuştu mecnuna ne mecnun leylaya;bende senle kovuşamayacağım ama senden başkasını senin kadar seversem beni kimse iyi konuşmasın kimseler yüzüme gülmesin ömrümü kimsesiz yığılmış harabelerde geçireyim...
biliyorum benimle olmayacaksın biz asla beraber olamayacağız,nekadarda birbirimize yakışsakta yakınlaşsakta olmayacak
....ve son olarak SEN YOKKEN AŞK'A ORUCUM.ben oruçluyum aşka,senden başka bir kulu sen kadar sevmeyeceğim sen kadar özlemeyeceğim kimseyi....