Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2008, 07:45   #1
Burcu_BJK1903
Banned

Burcu_BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Kartal'dan geri adım: TORAMAN

İbrahim Toraman’ı 4.5 milyon euro ile satış listesine koyan Beşiktaş, Galatasaray’ın bu futbolcuya talip olması üzerine geri adım attı. Milli futbolcusunu ezeli rakibine kaptırmak istemeyen Siyah-Beyazlı kulüpte İbrahim Toraman’ın affedilmesi ve takıma geri dönmesi gündeme geldi. Aldığı karardan hemen dönüp de tutarsız bir görüntü sergilemek istemeyen Beşiktaş yönetimi, şimdi yurtdışından gelecek yüksek bir bonservis ücreti karşılığında Toraman’ı satma kararını muhafaza ediyor. Bu arada Beşiktaş Menajeri Sinan Engin de iki futbolcuyla ilgili beklenmedik bir çıkış yaptı. Daha önce bu konuda son derece sert açıklamalar yapan ve katı bir tutum sergileyen Engin, İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman’ın affedilmesini istedi. Beşiktaş’a yıllardır hizmet veren bu iki futbolcunun takımdan böyle ayrılmaması gerektiğini savunan Engin, “Ben affedilmelerini isterim ama bu sonuçta benim istememle olacak bir şey değil. Buradaki karar artık tamamen yönetime ait. Olay benden çıktı” diye konuştu. Özellikle İbrahim Üzülmez’i çok sevdiğini söyleyen Beşiktaş menajeri, “Onun yeri ayrı, 8 yıldır bu takımda” diye konuştu. Toraman’ı da sevdiğini sözlerine ekledi. Öte yandan Üzülmez ile Toraman, dün akşam BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde PAF takımla çalıştı.

Yönetime İSYAN, İnadına TORAMAN
Burcu_BJK1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla