Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 08:08   #1
sevil1903
İMansız_26

sevil1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Sağlam: Disiplin Dayakla Olmaz

Sağlam: Disiplin dayakla olmaz
Üzülmez’in açıklamaları Beşiktaş’ın hocasını kızdırdı Ertuğrul Sağlam, “Ben kavga edin demedim” dedi!
BEŞİKTAŞ’TA suçlamalar devam ediyor... Önceki gün idman için tesislere gelen İbrahim Üzülmez’in “Bu konuda hocamızın sessiz kalıp, açıklama yapmaması beni üzdü” sözleri Avusturya kampına bomba gibi düştü... Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Üzülmez’i kınadı... KAPTANIN sorumluluğunun takım içinde birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu ifade eden Sağlam, sözlerine şöyle devam etti: “Kamp içinde uyulması gereken kurallar vardır. Bunların uyulması için kaptanlar teknik heyete yardımcı olmak zorundalar. Ancak, biz onlara kavga edin demedik” dedi... İKİ oyuncunun da Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcuları olduğunu belirten genç hoca, “Yapılan davranışı onaylamak münkün değil. Biz de yıllarca futbol oynamış bir kişiyiz. Bizim zamanımızda böyle şeyler yaşanmazdı. Herkes kendi görevini yapar. İbrahim Toraman da İbrahim Üzülmez de yapmış oldukları davranışla gençlere kötü örnek olmuşlardır. Üzülmez’in açıklamalarını talihsizlik olarak görüyorum. Üzülmez’in şunu bilmesini isterim ki, disiplin hiçbir zaman kavgayla sağlanmaz. Yaşananların bu şekilde dile getirilmesi çok yanlıştır” diye konuştu.