Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 13:09   #1
zarko
Banned

zarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon7 Hayallerimize Sahip Çıkalım !!!

çocukluğumuza dönelim..
yine mahallede maç yapalım..
önce iki taş bulalım , kale yapalım..
sonra iki kişi çıkıp takımını kursun..
burak'ı aldım.. bende çağrı'yı aldım.. volkan benden.. sıra bende, şahin'i aldım.. vs..
3 korner 1 penaltı .. ayrıca topu atan alır tamam mı .. tamam tamam başla hadi..

çocukken hayallerimizdeydi, birgün futbolcu olup bjk forması giymek.. gol attığımızda kimimiz amokachi oluyordu kimimiz oktay kimimiz ertuğrul.... asist yaptığımızda kimimiz şifo mehmet oluyodu kimimiz sergen..

yavaş yavaş büyüdük, beklentilerimiz ihtiyaçlarımız değişti..
eskisi kadar top oynamıyoruz, eskisi kadar zevkli değil hayat..

hayallerimize kavuşamadık, beşiktaş forması altında futbolcu olamadık..
üzgünüz ama çaresiz değiliz!!
yerinde olmak istediğimiz futbolcularmıza ne kadar sahip çıkıyoruz?
PAF takımdan bahsediyorum..
Beşiktaş'lılık sadece A takımla mı sınırlı?
geleceğimiz kimlere emanet merak etmiyor musunuz?

bakın size 2007-11-05 Sabah gazetesinden bir haber..

İşte Kartal`ın destan yazan PAF takımı

Beşiktaş`ın Sivas maçında sahaya süreceklerini açıkladığı PAF takımı birbirinden yetenekli gençlerden kurulu. Önceki gün F.Bahçe`nin gençlerini 9 kişi kalmalarına rağmen 3-1 mağlup etmeyi başaran siyah-beyazlı oyuncular, geçtiğimiz sezon G.Saray`ın ardından ligi ikinci sırada tamamlamışlardı. Bu sezon da geride kalan 10 hafta sonunda 5. sırada bulunan Beşiktaş PAF takımının kadrosunda şu futbolcular bulunuyor: Atilla ve Ertuğrul (kaleci),Erdem, Ethem, Mehmet sedef, Soner, Abdullah, Onur, Aydın karabulut, Batuhan, Oğulcan, Metin, Ali, Gani, Burak, Rıza, Serkan, Koray, İbrahim Kaş....

Haber bu..onlar bizlerden daha yetenekli, özverili, sabırlı, belki de şanslı..
Bize düşen görev onları sahiplenmek, tanımak, onlara güvenmek..

Dünyanın neresinde görülmüş, PAF takımında yetişen milli bir oyuncuyu LA LİGAya gönderip, yerine vasat bir oyuncuyu transfer etmek???

Kocaelispor'un bu sene Süper lige çıkmasında büyük emeği olan Can Erdem'i ne kadar tanıyoruz?

Almanya ümit milli takımı teknik direktörü Dieter Eilts'in Aydın Karabulut için "Geleceğin Futbolcusu" dediğini biliyor muydunuz?

Lafı çok uzattım, farkındayım..
Şu anda borçlarla başı dertte olan ve gitgide yukardakilerin sayesinde geleceği kararan BEŞİKTAŞIMIZIN özlenen günlere dönmesi için özümüze dönelim, gençlermizin kıymetini bilelim..