Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 14:07   #9
Explorer
Banned

Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Köyün Delisi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
valla ben o adamlara hiç kızmıyorum adamlar meydanı boş bulursa yaparlar tabi.boş bırakanlar yüzsüzse utanmıyorsa engel olamıyorsa bu olanlara kızılacak tek kişi onlardır.teröristlerin leşini mezara götürmek için ambulans ayarlayan,gidip bide törende yer alan belediye başkanlarının olduğu bir ülkedeyiz,gerçekten utanmamız lazım ya...yazık...

2-3 hafta önce 2 ay önce trafik kazası geçiren bir arkadaşımı yattığı hastaneden başka bir hastaneye ultrason çektirmeye götürdüm...en az 6 ay yatması gerekir denilebilecek kadar ağır yaralıydı...midesine dışarıdan hortum bağlı...yani her türlü virüs ve enfeksiyona açık...peki neden mi ben götürdüm?...bu kadar ağır bir hastaya hastane ambulans tahsis edemezmiş...bu ülkenin size sunabileceği imkanlardan faydalanmak istiyorsanız,ya para babası,ya iktidarda bulunan partinin adamı,ya vatan haini,ipsiz sapsız köpek ya da sakalınız göbeğinizde ayağınız çarıklı olacaksınız!tarikat liderlerini temize çıkarıp ülkeye davet eden,yer altı örgütlenmelerini meşru kılan bu zihniyet,vatan diyen herkesi infaz etmeye başladı...karşı çıkmamalara,göz yummalara alışmaya başlasak iyi olacak...

bu kansızlar her zaman vardı ve bu sorun aşılsa başka bir etnik grup çıkacak ortaya...bu dış güçlerin değil iç siyasal hakimiyetinde işine geldikçe bu iş böyle..polis silahı kullanılmışta mıhlanmışmı bilmiyorum haberdede yazmıyor...umarım gebermiştir..kansızlar içimizde,taa yanıbaşımızda...bu işin hoşgörüsü olmaz..arsızlık aldı başını gidiyor...sert tedbirler şart..ama alınmayacağındanda adım gibi eminim..