Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2008, 10:42   #12
Karetta2002

Karetta2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon8

Alıntı:
90sbjk03´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gönderdikleri adam SteveN Gerard değil nedir bu tepki herkesten sadece adamın gönderiliş şekli hoş değil onun dışında 2 senedir ne yaptı ne gelişim gösterdi fahri de üzülüyoruz beşiktaşın futbolcusumu fahri hazırlık maçı hiçbirşey belirlemez...biz olayın içinde değiliz vardır bildikleri daha lig başlamadan gaza gelip negatif dolmayalım takıma karşı dolduruşa gelmeyelim bunların çoğu basının gazıdır anlayın artık geçen sene bunu gayet güzel yaptılar fb ve gs kafa kafaya kaldı..bu sene işi sağlam tutacaklar bu haberler gaza gelip ligin ilk haftasında yönetim istifa diye sesler çıkarsa bu klüp toparlanamaz 10 sene arkadaşlar zaten bu yönetimle işimiz ÇOK ZOR şiddetli bir şekilde kenetlenmeye sahip çıkmamız lazım.. BAKIN BİZ GEÇEN SENE LİGİN DEPLASMANDA EN FAZLA PUAN TOPLAYAN TAKIMIYIZ AMA KENDİ SAHAMIZDA BAŞARISIZDIK BUNUN İÇİN HER MAÇTA FULL destek GEREK ÇÜNKÜ ŞAMPİYONLUK BU SENE GELMELİ VE GELEBİLİR FAHRİ TATAN İBRAHİM ÜZÜLMEZ İBRAHİM TORAMAN VARKEN KAÇ ŞAMPİYONLUK ALMIŞIZDA ŞİMDİ ALAMAYACAĞIZ BİRAZ DAHA SABREDELİM YETER Kİ... BU SENE İYİ İŞLER OLACAK GİBİ SABIR VE DESTEK GÖSTERELİM ZATEN BU SENE DE KÖTÜ GİDERSE DURACAK KADAR YÜZSÜZ KİMSE YOKTUR HERHALDE...
Virgülüne kadar altna imzamı atıyorum dostum...İki futolcunun gönderilme şekline
karşıyı ama teknik olarak ne kaybettik tartışılır..Hocamızı ydirmeyelim....O içlerinden böyle bir değeri çıkaramayanların oyunlarına kurban gitmemeli..O Orhan Yıldırıma,İsmail Er e Fatih Doğan aFaik Gürses e yedirilmeyecek kadar değerlidir.Hem bizim için hem türk futbolu için..

Konu Karetta2002 tarafından (17-07-2008 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir..
Karetta2002 Ofline   Alıntı ile Cevapla