Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2008, 12:02   #10
blackpower
Banned

blackpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
mesele de burada işte güzel kardeşim..Hiçbir hoca tek başına şampiyon yapamaz.Siz ve sizin gibiler hoca şapkadan tavşan çıkarsın istiyorlar.27 sene futbol oynadım,2 sene altyapı hocalığı yaptım.35 senedir de beşiktaşı takip ediyorum.Hiçbir zaman sizin gibi bu adam bu işi bilmiyor demedim.Sizler kendi başarısızlıklarınızı unutmak için Beşiktaş hep şampiyon olsun istiyorsunuz..olmayıncada "ö kötü,bu kötü,"herkes kötü siz iyisiniz..Ertuğrul daniyi bilirsiniz...Trübünden oyuncuya hocaya küfredersiniz..Beyler ;futbol bir oyundur,Beşiktaş ta bir futbol takımıdır...Siz ve izin gibilerin kişisel tatmin vasıtası değil...Alex Ferguson 7. yılda başarıyı yakaladı ama M.United seyircisi hep yanındaydı..Pardon unuttum..M.United seyircisi futboldan anlamaz...Siz anlarsınız....

Ertugrul hocAnın bi katkısını soyle bi olumlu gelişimini soyle ne kazandırdı takıma bi hoca olarak değerlendirme yaparmısınız ?
Alex Fergunson diyorsun ama adam geldiği andan itibaren takıma bi suru olumlu yonler kazandırdı olumlu olunca hangi takım taraftarı hocanın arkasında durmaz. İlk seneler şampiyon yapamadı ama takımı ele aldıgı an her gecen gun olumlu gelişmeler sagladı takım uzerinde bunuda gormemezlikten gelmesin herhalde

Konu blackpower tarafından (17-07-2008 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir..
blackpower Ofline   Alıntı ile Cevapla