Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2008, 07:38   #1
sevil1903
İMansız_26

sevil1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Kim Gitsin Cenk Atılgan

Kim gitsin?

İnsanların zevkleri mi değişti, insanlar mı değişti bilemem ama artık hiçbir şey eskisi gibi değil! Beşiktaş'ta son dönemde yaşananlara inanamıyorum. Fahri'nin gönderilmesi ayrı bir yazı konusu olur ama ben kaptanların kapışmasından bahsediyorum... Ne yaptı İbrahim'ler? Herkesin ortasında yumruklaştılar (büyük hata) ve kovuldular... Gerekçe: Kurallara uymadılar!.. Elinizi vicdanınıza koyuna Allah aşkına! Siz hiç, size can veren ananıza ya da babanıza kızmadınız mı? Kızdınız... Ne oldu, sizi evden mi kovdular! Siz hiç, kırmızı ışıkta geçmediniz mi? Geçtiniz... Ne oldu, sizi trafikten men mi ettiler! Siz hiç, okula kurallara aykırı bir kıyafetle gitmediniz mi? Gittiniz... Ne oldu, sizi okuldan mı kovdular! Hayır... Uyardılar ya da ceza verdiler ama kovmadılar!..

Rahat bırakın artık
Hepimiz hata yaptık, yapacağız da... Yapılacak uyarıya ve verilecek maddi cezaya da kesinlikle karşı değilim. Ama Beşiktaş için ter dökmüş, formasının hakkını korumuş, camiasını saha içinde onuru ve şerefiyle temsil etmiş bu iki kaptana yapılan ayıptır!.. 5'e karşı 2 oyla İbrahim'lerin gönderilmesine karar veren Beşiktaş yönetimine soruyorum: Siz hiç, oturduğunuz o koltuklarda hata yapmadınız mı? Yaptınız... Ne oldu, sizi kulüpten kovdular mı! Sakın, "Ama biz birbirimize yumruk atmadık" demeyin... Siz, bu kulübe ne yumruklar attınız ama kimse size kapıyı göstermedi! O zaman sesli düşünelim: Sizce, 4-4-2'nin en önemli iki ismi Toraman ve Üzülmez mi gitsin? Yoksa, 5'e 2 oyla "kovalım" kararını alanlar mı? Rahat bırakın kaptanları... Onlar gemilerini, batmak üzereyken bile terk etmediler. İyi düşünün, çok iyi düşünün!..

cenk ATILGAN