Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-07-2008, 11:09   #1
sevil1903
İMansız_26

sevil1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 :)BJK formalı gaziantepli futbolcular

www.gaziantepsporlular.com" adresinde yayınlanan fotoğrafta, Murat Ceylan ve Ferit Cömert'in Beşiktaş formaları ile poz verdiği belirtilirken, sitede yer alan açıklamada; "Her insanın takım tutma gibi doğal bir hakkı olsa da, Gaziantepspor'da forma giyen bir oyuncunun bu şekilde BJK forması ile görüntülenmesini biz taraftarlar olarak kınıyoruz" denildi.

Konu ile ilgili Murat Ceylan'ın siteye açıklamada bulunduğu ve ilk açıklamasında "Bu resimden hiç birşey anlayamazsınız" dediği kaydedilirken, daha sonra yaptığı açıklamada ise; "Resmi çektirmek istemedim ama arkadaşları kıramadım. Normalde resmi ben çekecektim ama bir anda kendimi elimde atkı ile fotograf makinasının karşısında buldum" ifadelerini kullandığı berlitildi.

Sitedeki haberde yer alan yorumda bu sözlerin taraftarın öfkesini dindirmediği kaydedilirken, "Şahinler Taraftar Grubu" tarafından bu olayın pazar günü yapılacak olan antremanda protesto edilmesinin planlandığı duyuruldu.

Bu arada sitede yer alan forum bölümünde ise fotoğrafın tesislerde çekildiği iddiasına yer verildi...