Konu: faDime
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2008, 12:14   #1
teraphy
şǻЋяυт

teraphy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon10 faDime

Feminist kadınlar biraraya gelmiş kocalarına karşı kazandıkları zaferleri anlatıp toplantı yapıyorlarmış:

İngiliz bir kadın söz almış:

- Ben üst düzey bir şirkette Genel Müdürüm, eve geç gidiyorum, yorgun oluyorum bir de ev işleriyle uğraşmak çok zor geliyor. Ben de bir akşam aldım kocamı karşıma dedim ki: Ya adam bu böyle olmayacak, sen benden daha erken gelip yatıyorsun bundan sonra bulaşıkları sen yıkayacaksın!
1. gün birşey görmedim,
2.gün birşey görmedim,
3. gün baktım bulaşıkları yıkamaya başlamış...

Salondan alkışlar gelmiş...

-Fransız bir kadın söz almış:

-Ben de büyük bir şirkette Pazarlama Müdürüyüm, eve geç gidiyorum, yorgun oluyorum bir de ev işleriyle uğraşmak çok zor geliyor. Ben de bir akşam aldım kocamı karşıma dedim ki: Ya adam bu böyle olmayacak, sen benden daha erken gelip yatıyorsun bundan sonra çamaşırları sen yıkayacaksın!
1. gün birşey görmedim,
2.gün birşey görmedim,
3. gün baktım çamaşırları yıkamaya başlamış...

Salondan alkışlar gelmiş...

Neyse bizim Fadime söz almış:

-Ben de Karadeniz de büyük bir takanın kaptanlığını yapıyorum, eve geç gidiyorum, yorgun oluyorum bir de ev işleriyle uğraşmak çok zor geliyor. Ben de bir akşam aldım Temel i karşıma dedim ki: Ula Temel bu böyle olmayacak, sen benden daha erken gelip yatıyorsun bundan sonra ütüleri sen yapacaksın!
1. gün birşey görmedim,
2. gün birşey görmedim,
3. gün gözüm biraz açıldı görmeye başladım.

VARsa s0ry lahN

Remzin KartaLLar gibi manileri yen aş Layıktır bu vasıfLar sana ey şanLı Beşiktaş...
teraphy Ofline   Alıntı ile Cevapla