Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2008, 08:23   #1
varada

varada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İşte geldim burdayım

Click the image to open in full size.

Kartal'la yeniden anlaşan Gökhan Zan, "Bonservisim elimdeydi ama ben durumum kesinleşmeden kimseyle konuşmadım" dedi.
23.7.2008

‘Söylentiler asılsızdı’
Hakkında birçok transfer haberi çıkan ancak Başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmenin ardından takımda kalan Gökhan Zan, dün takıma katıldı. İdman öncesinde menacer Sinan Engin ile bir görüşme yapan milli futbolcu, “Olaylar hep benim dışımda gelişti. Ben bonservisim elimde olmasına rağmen Beşiktaş’taki durumum kesinleşmeden kimseyle görüşmedim. Ya benim ağzımdan ya da menacerim ile ilgili bir sürü asılsız iddia ortaya atıldı” diye konuştu.
Sinan Engin güveniyor
Geçmiş sezonlarda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle eleştirildiğini de söyleyen Gökhan, “İşte geldim buradayım ve yeni sezonda tüm maçlarda oynamak istiyorum. İnanın kimse sakatlanıp sahalardan ayrı kalmak istemez” ifadelerini kullandı. Menacer Sinan Engin de milli futbolcuya güvenlerinin tam olduğunu söyleyerek, “Gökhan bu sezon farklı bir sorumluluk alacak. Takımın en eskilerinden birisi. Kendisinden hem saha içinde hem de dışında büyük görevler bekliyoruz” dedi.