Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2008, 14:11   #9
seyyah
AyNaKoLiK

seyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kuzey´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir delikanlı ve sevgilisi

Bir delikanlı sevgilisi ile birlikte, bir motosikletin üzerinde 180 Km hızla gidiyorlar ve aralarında Şöyle bir konuşma geciyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli.
Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanlı: Peki, Beni sevdiğini söyle. Kız: Seni çok Seviyorum, lütfen yavaşla Delikanlı: Simdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır Delikanlı: Şapkamı alıp, kendine takar mısın ? Başımı çok sıktı. Ertesi gün gazetelerde Şöyle bir haber çıktı: Motosiklet Kazası;
Motosiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.
Gerçek İse Şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli etmek istememişti.Bunun yerinde, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti. Sonrada kendi ölümü pahasına, kıza başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştır.
İşte gerçek bu.
Sevmek Gerektiğinde Sevdiği İnsan İçin Canını Verebilmektir. Feda Etmektir Gerektiğinde Her şeyi...

nerdee böle sevecek adammm....