Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2008, 15:03   #4
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blackeagle_80 : Herkes kabul ettiğine göre vakit kaybetmeyelim… yalnız yanımıza korunmak için bir şeyler almalıyız….

İkibirabirçerez : Benim dün balık tutarken kullandığım ucu sivri bir sırık var .. Onu kullanabiliriz…

Semra : Bir tane yeter mi ki ? Daha fazlasına ihtiyacımız var bence…

İkibirabirçerez : O zaman şurada ki sazlıklardan uygun sırık ayarlayalım… Sivriltme işini de bende ki çakıyla hallederiz… J

Alpler Abla : Yanında çakı mı var senin… Adada olmasaydık sorardım sana ama şimdi iyi ki varmış diyorum

İkibirabirçerez : Ablam yanlış anlama kötü bir niyetle taşımıyorum… Biraları ben bununla açardım da ondan

Alpler Abla : Tamam o zaman … Kusura bakma ……

İkibirabirçerez : Önemli değil ablacım…

Veysel1903 : Hadi o zaman erken kalkan çabuk yol alır…. J Biran önce sırıkları ayarlayalım….

Semra : Bu çocuk nelerde bilirmiş böyle JJ

Ekip sırıkları ayarlamak için sazlıklara doğru yol alır…. Ama birden Burcunun canhıraş bağırışıyla herkes burcunun yanına ulaşmaya çalışırken ilk ulaşan Explorer olur ….

Explorer : Burcu ne oldu … Ayağına ne oldu….

Burcubjk : canım çok yanıyor… Bir yılan soktu sanırım…. LL Ne olur yardım edin…

Explorer : Ne yılan mı gördün mü yılanı…

Burcubjk : Evet çıngırak gibi bir ses çıkarıyordu sanırım…. Çıngıraklı yılan olabilir... L

Alpler Abla : tamam sakin olalım… Ne yapabiliriz bir fikri olan var mı ?

Semra : Benim bir fikrim var ama canı yok yanar… Ve bunu kim yapmak ister bunu bilemiyorum…

Explorer : Ne yapılacaksa ben yaparım… Burcunun yaşaması buna bağlıysa hiç düşünmem….

Alpler Abla : Aferin Explorer sana da bu yakışır…

Semra : Şimdi burcunun ayağını sıkı sıkıya bağlayacağımız bir şey lazım… İkibiribirçerez senin çakıya da ihtiyacımız var…

Burcubjk : Ya ne yapacaksanız hemen yapın… Ölmek istemiyorum … Daha İlhanla evleneceğiz yaaa LL

Havalı_Çocuk : Bravo burcu sen hayati tehlike geçiriyorsun kalkmışsın İlhanla evlenmekten bahsediyorsun bravo doğrusu…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...

Konu Akdora tarafından (26-07-2008 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir..
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla