Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2008, 19:40   #5
Burcu_BJK1903
Banned

Burcu_BJK1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
havali_cocuk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kesinlikle helal olsun,
Dünkü olaylara karışanları (burada sarfedemiyorum o küfürleri) ne olucak dersin? Yakalandılar diyelim (onları adam yerine koyupta karşılarına alıcaklar, konuşturacaklar ve içeri atacaklar) Sonrası ne mi olacak seçim günü yaklaşacak o kesimden bu kesimden oy almak için af yasası çıkartacaklar. Eeee sonrasımı o gözü dönmüş katiller hadi nerde kalmıştık diyerek aynı suçları ellerini kollarını sallayarak işleyecekler...

Aslında haklısın helal olsun demekte arkadaşım, bana kalsa ben direkt ölüm cezası vermem, acı çektire çektire ölüm cezası uygulattırırdım. Artık güneş altında saatlerce aç, susuz bıraktırırdım ibret-i alem olsun.. Yalvarırdı artık beni öldürün diye veyahut tırnaklarını çektire çektire tuz bastıra bastıra bir işkence uygulattırırdım.. Bunlara bu yakışır, insanlıktan nasibini almamışlara, insanlık dışı cezalar verdirirdim de belki böylesi daha hayırlı olurdu...

Bu artık bizim eksikliğimizmi yoksa bazı ülkeler bizden dahamı iyi biliyorlar orasıda açık oturum olabilir...

ben buna sadece şu yorumu getirebilirim havalı "eğer idam edersek, onlardan farkımız kalmaz..."

Yönetime İSYAN, İnadına TORAMAN
Burcu_BJK1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla