Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-07-2008, 14:15   #1
jaSmin

jaSmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paşa'dan gazetecilere emeklilik esprisi

Köşe verirlerse futbol yazabilirim. Ama bana yazdırmazlar..

Genelkurmay Başkanı Org. Büyükanıt emeklilik planlarını soran gazetecilerle şakalaştı: " Köşe verirlerse futbol yazabilirim. Ama bana yazdırmazlar."

PAŞA'DAN ESPRİLİ CEVAP
KKTC Silahlı Kuvvetler Günü dolayısıyla Merkez Orduevi’nde resepsiyon düzenlendi. Resepsiyona, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt gazetecilerle sohbet etti. Orgeneral Büyükanıt, emeklilik planları konusunda da esprili bir yaklaşım sergiledi.

STRATEJİ DEĞİL FUTBOL YAZACAK
Orgeneral Büyükanıt, emekli olunca strateji konularında yazı yazıp yazmayacağı sorusu üzerine, "kendisine gazetelerde köşe verilmesi halinde futbolla ilgili yazı yazabileceği" şeklinde espri yaptı.

BANA YAZDIRMAZLAR
Orgeneral Büyükanıt, 9 yaşındaki Deniz Umar’la resepsiyonda dans etti. Koyu fenerbahçe taraftarlığı ile bilinen Büyükanıt , resepsiyondan ayrılırken, futbolla ilgili yazı yazıp yazamayacağı sorusu üzerine, Orgeneral Büyükanıt, "O şaka. Zaten yazdırmazlar bana" dedi. Resepsiyondaki konuşmaları birlikte deşifre eden muhabirlerin yanına gelen Orgeneral Büyükanıt, bu davranışlarını takdir ettiğini belirtti.

A.A
jaSmin Ofline   Alıntı ile Cevapla