Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-07-2008, 19:05   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon4 Ankara'da elektrik kesintisi

Click the image to open in full size.

Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde elektrik kesintisine gidilecek. Dağıtım şebekelerindeki yıllık periyodik işletme, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 3 Ağustos Pazar günü Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 3 Ağustos Pazar günü elektrik kesintisinin yapılacağı yerler ve saatleri şöyle:

Çankaya'da, 06.00-09.30 saatleri arasında; Sümerevleri, Mebusevleri, Teknikokullar, Tandoğan Meydanı ve civarı.

Sincan'da, 09.30-14.30 saatleri arasında; Yeni Kayı, Erkeksu, Kargın, Gökler köyleri, Onur Ozan Heltaş taş ocakları ve bu hattan enerji alan özel trafolu aboneler.

Yenikent'te, 10.00-15.00 saatleri arasında; Çoğullu Mahallesi, Çoğullu Köyü Eski Yerleşim, Yeni Yerleşim, Akhanlar Et Entegre Tesisi, Canlı Hayvan Borsası, Haskarton, Orhanboz, Aysan, Eskişehir, Cam, Bülbüloğlu, Eve kozmetik fabrikaları, Odan Yolu Tarımsal Sulama Tesisleri, Akıncı Üssü Su Pompası.

Gölbaşı'nda, 09.00-14.00 saatleri arasında; Bahçelievler Mahallesi 137, 139, 142, 143, 144, 165, 166, 167. sokaklar, Çilmehmet Mahallesi ve civarı.

Çubuk'ta, 10.00-15.00 saatleri arasında; Ofis Yem Fabrikası.

08.00-12.00 saatleri arasında; Cumhuriyet Mahallesi, İstiklal, Yazır caddeleri, Belen, Lider, Hacı Bektaş Veli, Tuğba, 1, 2, 3, 4, 5, 6. sokaklar, Yıldım Beyazıt Mahallesi, Mücadele, Bayrak caddeleri, Ahi Evran Sanayi Sitesi ile Nevtaş Mutfak Fabrikası ve civarları, Yayla 1, 2, 3, 4, 5, 6. sokaklar, Soylu, Sema, Şahadet, Derin, Gökyüzü, Haliç sokaklar, Mustafa Mayuk Caddesi, Güldarkı Mahallesi.

13.00-18.00 saatleri arasında; Lale 92 Yapı Kooperatifi ve civarı, Kıymetoğlu, İpek caddeleri, Orman, Arafat, Cirit sokaklar ile Çubuk Belediyesi Temiz Su Arıtma Tesisi.

Polatlı'da, 12.00-14.00 saatleri arasında; Gazi, Şehitlik, Mehmet Akif, Cumhuriyet, Kurtuluş ve Fatih mahalleleri ile Basri Köyü.

Kazan'da, 08.00-13.00 saatleri arasında; Satıkadın Mahallesi, Tevfik Fikret, Cumhuriyet, Cebeci, İnönü, Mevlana, Tamirciler caddeleri ile Fevzi Çakmak Caddesi'nin bir bölümü, Fahrettin Altaylı, Filiz, Farabiye sokakları ile civarındaki cadde ve sokaklar.

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla