Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-07-2008, 22:29   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Okyanusta 44 gün sürüklendiler

Click the image to open in full size.

Atlantik'te benzinleri bitince dalgalarla sürüklenen iki balıkçı, 44 gün sonra kurtarıldı.

Saint-Vincent-et-Les-Grenadines adalarından balıkçılar, çiğ balık yiyerek ve yağmur suyu içerek hayatta kalmayı başardı. Balıkçılar, Karayiblerdeki Uvita adası yakınlarında küçük bir balıkçı teknesindekiler tarafından kurtarıldı.

Başlarından geçeni anlatan balıkçılar, "Teknede 5 kişiydik. Yakıt bitince dalgalarla sürüklenmeye başladık. Bir ay sonunda arkadaşlarımızdan üçü uzakta bir ada gördüklerini söyleyip denize atladı" dediler.

Biri 22, diğeri 32 yaşındaki balıkçılar, kendilerininse teknede kalmayı tercih ettiklerini anlattı. "Gelip bizi bulmalarını bekledik" diyen balıkçılar, arkadaşlarının akıbetini bilmediklerini söyledi.

Onca zaman denizde sürüklenen iki balıkçının harap ve bitap düştüğü ve derhal tedavi altına alındığı kaydedildi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla