Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2008, 11:25   #2
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blackeagle_80 oksijenli tüpü takıp ciğerlerine oksijen vermeye başladı… Bu sırada sevil1903 ve Semra da , Mehlika ve seyyah ile ilgileniyorlardı….

Semra : Seyyahın kalp atışları normale dönmeye başladı… Sevil çok güzel arkadaşım benim uyguladığım şeyleri yapmaya devam edersen mehlika’ da düzelecektir…

Sevil1903 : Bende zaten sana bakarak yapıyorum JJ

Köyün Delisi : Ama iyi bir şekilde beslenmeliler… güçlerini toparlamaları için…

Alpler Abla : Üstlerini bir şeyle örtmek gerekiyor değil mi Semra ?

Semra : Evet abla gerekiyor ama neyle ??

Alpler Abla : Şu botta neler var bir bakalım… Olmadı yarın botla bir kez daha çıkarız eksikleri olabildiğince gidermeye çalışalım…

Ekipte mehlika seyyah ve havalı_çocuk’ a yapılan ilk yardım sonrası nabızlarında iyileşmeler belli oluyordu…

Explorer : Bravo arkadaşlar iyi iş çıkardınız… JJJ

Ekip bot’ a yükledikleri malzemeleri sahile çıkarıp tasnifini yapmaya başlar… Kurtarılan şeylere baktıkça Alpler Abla’nın gözlerinde parıldamalar başladı JJ Tüm malzemeler sahile çıkarıldıktan sonra Alpler abla malzemeleri kontrole başladı …

Alpler Abla : Bakalım nelerimiz var şimdi…. Konserve bezelye, Reçel, Peynir, Jambon, pirinç, Kuru Fasulye, Sargı bezi, Oksijenli su, Kas gevşetici, Tentürdiyot, Ağrı kesici, Bıçak,Çatal,Kaşık,Tabak, Kayık Tabak, Bardak, Çakmak , Balta, Demir Testere, Çivi, Çekiç,Tornavida, Pense, İngiliz anahtarı,İp, Tencere, Tava, Su. Meyve Suyu, Soda, Meyveli Soda, Kola, Şampanya, Şarap , Konserve Taze Fasulye, domates, Soğan, Domates, Kırmızı Mercimek, Marul, Maydanoz , Patates, Erik, Şeftali, Sıvı yağ ve Bamya…

Blackeagle_80 : Ne bamya mı L Kim aldı onu yaa… Bana kastınız mı var ya… LL

Semra : Ben aldım neden öyle diyorsun ki ama ben çok severim…

Blackeagle_80 : Bende tam aksine hiç sevmem aç kalacağım sayende… Tabi senin umurunda olur mu hiç… Küstüm ben sana ….Yoldaş olacaksın birde hıh J

Semra : Aşk olsun yoldaşım ya…. Seni aç bırakır mıyım hiç… Alpler abla sana güzel bir yemek yapar yanına…

Blackeagle_80 : Aç bırakır mıyım diyorsun sonra da Alpler Ablam yapar diyorsun… Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu… Senin bana kastın var kesin…

Alpler Abla : Tabii black’ cim seni aç bırakır mıyım ben… Ama bu şampanya ve şarabı kim aldı yanına …. Biz burada can derdine düşmüşüz millet kutlama yapacak sanki….

Blackeagle_80 : Onu da Semra almıştır… beni aç bırakmanın şerefine kutlama yapacak kesin J

Semra : Evet şöyle maskeli bir black’ i aç bırakma kokteyli vereceğim… Black hariç herkes davetlidir JJ

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla