Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2008, 20:28   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgilisi öldü sandı, intihar etti

Click the image to open in full size.

Zülfü Seçen, intihara teşebbüs eden sevgilisi Aysun Bağ'ın öldüğünü zannedip kendisini astı.

Adana'da, evli ve 2 çocuk babası 43 yaşındaki Zülfü Seçen, dün intihara teşebbüs eden dost hayatı yaşadığı Aysun Bağ'ın öldüğünü zannederek kendisini de iple asarak yaşamına son verdi.

Olay, bugün saat 16.30 sıralarında, Cemalpaşa Mahallesi, Bahar Caddesi A. Seğmen Apartmanı'nın 1'nci katında, 1 numaralı evde meydana geldi.

İddiaya göre, Adana Havaalanı içinde bulunan Ceren Restaurant'ın işletmeciliğini yapan Zülfü Seçen, bir süre önce Aysun Bağ ile dost hayatı yaşamaya başladı. Seçen ile bazı sorunlar yaşayan Aysun Bağ, dün evlerinin balkonundan atlayarak, canına kıymak istedi.

Ağır yaralanan Bağ, hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Birlikte yaşadığı kadının öldüğünü zanneden Zülfü Seçen, dün akşam ortadan kayboldu. Aynı zamanda danışmanlık hizmeti veren Aysun Bağ’ın Cemalpaşa Mahallesi'ndeki evine giden Seçen, burada kendini yatak odasındaki dolaba çamaşır ipiyle asarak intihar etti.

Eve gelenler, kapıyı açamayınca polis ekiplerine haber verdi. Kapıyı çilingirle açan polis ekipleri, Seçen'in cesediyle karşılaştı. Olayı duyarak eve gelen Seçen'in yakınları sinir krizleri geçirdi. Seçen'in cenazesi, Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından, otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla