Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2008, 23:58   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saat saat Türkiye gündemi...

Click the image to open in full size.

1- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Yüksek Askeri Şura üyeleri onuruna öğle yemeği verecek. (Saat: 12.30)

- Yüksek Askeri Şura'nın üçüncü gün çalışmalarına Genelkurmay Başkanlığı Karargahı'nda devam edilecek.

2- Osman Yağmurdereli son yolculuğuna uğurlanıyor.

- İstanbul'da dün vefat eden yapımcı, sanatçı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Yağmurdereli'nin cenazesi, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecek tören ve Fatih Camisi'nde ikindi vakti kılınacak namazın ardından toprağa verilecek. (Saat: 14.30)

- Cenaze törenine, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da katılacak.

3- Antalya'nın Manavgat ilçesi yakınlarında 31 Temmuz'da başlayan orman yangınını söndürme çalışmaları takip ediliyor.

-CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, yangın bölgesinde inceleme yapacak. (Saat: 16.30)

4- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da çeşitli törenlere katılacak.

- Bakan Çelik, Osmangazi Belediyesi Doğanbey Kentsel Dönüşüm ile Yıldırım Belediyesi Çocuk Eğitim ve Bilim Merkezi'nin temel atma törenlerine katılacak. (Saat: 12.00/14.00)

5- Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, Samsun'un Çarşamba ilçesinde partisince düzenlenen ilçe kongresine katılacak. (Saat: 10.00)

6- Büyük Önder Atatürk'ün Konya'ya ilk gelişinin 88. yıl dönümü dolayısıyla Anıt Alanı'nda ve Atatürk Müzesi'nde program düzenlenecek. (Saat: 09.00)

7- Rize'nin İkizdere ilçesi Anzer Yaylası'nda 5. Anzer Balı Kültür ve Turizm Şenliği düzenlenecek. (Saat: 14.00)

8- Toplantı...

- Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ankara'da basın toplantısı düzenleyecek. (Saat: 10.30)

- Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin, Ankara'da basın toplantısı yapacak. (Saat: 10.00)

9- Dünya Gençler Güreş Şampiyonası, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda sona erecek.

- Şampiyonanın son gününde serbest stilde 55, 66, 84 ve 120 kilolarla madalyalar sahiplerini bulacak.

10- Dünya Gençler Satranç Şampiyonası Gaziantep'te başlıyor.

11- Profesyonel futbol liglerinde yer alan takımların transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları izleniyor.

- Galatasaray, Almanya'nın Münih kentinde, İkinci Lig takımlarından TSV Münih ile özel maç yapacak. (Saat: 18.00)
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla