Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-08-2008, 18:36   #1
teraphy
şǻЋяυт

teraphy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başLıksız..

söz konusu bizLer ( muattabım kişiLer ve ben ) Küfürü ve hakaret yada taciz içerikLi keLimeLeri kavga esnasında kuLLanmıyoruz kendimizi savunmak icin..kendi aramızda,samimi oLduğumuz kişiLerLe,herkesin bizLe bu şekiLde konuşamayacağı türde,adabında diLe getiriyoruz bi nevi anLaşma biçimi diyeLim..biz kimseye özenipte yapmıyoruz..onLar böyLe yapıyor,bizde şöyLe yapaLımda göz önünde duraLım gibi düşünceLere kapıLmıyoruz..
12-16 yaş arası çıtır kızLarın '' Aşkım,SevgiLim,bitanem,canım gibi sevgiLiye söyLenmesi özeL ve guzeL hitapLarı hemcinsLerimize söyLeyerek keLimenin anLamını yitirmesine neden oLmuyoruz... + keLimenin sadece anLamını değiL , aLfabe kapasitesini,görüntüsünü değiştirip '',jijim Ajkum,,Canaaam,bütaneaaam,sini sefi0000mm ajkuummm mCx,mjX,mujux,mijix gibi cıvıkca ve tiksindirici keLimeLer,cümLeLer ortaya çıkarmanız da cabası...özeLLikLe ''Seni seviyorum'' gibi özeL bir keLimeyi diLden diLe hercinse söyLeyerek o guzeLim 2 keLimeyi ayak aLtı edip tum özeLLikLerini , guzeLLikLerini yitirmesine neden oLmanızıda kınıyorum...
ve şunu da açıkça söyLüyorum..sizin gibi cıvıkLığa susamış insanLarın keLimeLeri iğrençLeştirmesi yüzünden , sevdiğim insana ''seni seviyorum aşkım'' demedim,diyemedim,diyemiyorum.. çünkü artık bu keLimeLerden ve bir araya geLdikLerinde oLuşturdukLarı,bir zamanLarın en özeL o tek cümLesinden artık nefret ediyorum...
Konu daha fazLa uzarda asabım zorLanırsa o hiç sevmediqim keLimeLeri bende değiştirip bi kac ahLaksız cümLeye dönüştürür önünüze sunarım ...
iyi forumLar

Remzin KartaLLar gibi manileri yen aş Layıktır bu vasıfLar sana ey şanLı Beşiktaş...

Konu teraphy tarafından (07-08-2008 Saat 09:29 ) değiştirilmiştir..
teraphy Ofline   Alıntı ile Cevapla