Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2008, 23:01   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

08.08.08 çılgınlığı

Sayıların uğuruna inanan yüzlerce çift 08.08.08 çılgınlığı yaşıyor.

Sayıların uğuruna inanan yüzlerce çift, ''08.08.08'' tarihinde nikah masasına oturacak.

Evlilik tarihini belirleyen çok sayıda çift, yarın nikah masasına oturabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Evlendirme daireleri, yaklaşık 1 ay önceden doldu.

İstanbul'da günde ortalama 5 nikahın kıyıldığı evlendirme dairelerine çiftlerin 7 ay önceden başvuruda bulunmaya başladıkları bildirildi.

Evlendirme dairesi memurları, çiftlerin en çok saat 20.00'de evlenmek istediklerini, ancak bu taleplerin hepsinin karşılanması mümkün olmadığı için gündüz saatlerinde yoğunluk yaşanacağını kaydettiler.

Yetkililer, yarın evlenebilmek için kendilerine yapılan başvuruların halen devam ettiğini, ancak yoğunluk sebebiyle programa dahil edilemediklerini ifade ettiler.

-HOLLANDA'DAN DA BAŞVURU VAR-
Yarın bazı evlendirme dairelerinde gerçekleştirilecek olan nikah sayıları şöyle:

''Kadıköy 64, Ümraniye 60, Gaziosmanpaşa 42, Bağcılar 35, Avcılar 32, Şişli 25, Fatih 23, Beykoz 22, Beyoğlu 19, Büyükçekmece 15, Maltepe 25, Beşiktaş 12, Tuzla 11, Üsküdar 12, Bayrampaşa 10, Bakırköy 10, Zeytinburnu 8, Çatalca 3.'' Günde 2 çiftin ''evet'' dediği Eminönü Evlendirme Dairesinde ise 13 nikah kıyılacak. Evlendirme dairesi yetkilileri, yarın nikahı kıyılacak çiftler arasında Hollanda'dan gelen bir Türk çiftin de bulunduğunu bildirdiler.

-''8 KEZ EVET DİYECEĞİZ''
Nikah tarihlerini ''08.08.08'' belirleyen ve yarın evlenecek olan İlknur Baş ve Altan Demirci çifti, evlenmeye karar verdikleri ocak ayında 8 Ağustos 2008 tarihinde nikah defterine imza atmayı hayal ettiklerini, bu hayalleri gerçek olacağı için çok mutlu olduklarını söylediler.

Nermin Unutmaz ile 4 tane 8'in bir araya geldiği 08.08.2008 tarihinde akşam saat 20.00 evlenecek olan Özcan Bilgen de 8'in hayatında özel bir yeri olduğunu belirterek, ''Biz 8 kardeşiz. Ben 38 yaşındayım. Evliliğimin de 4 tane 8'in bir araya geldiği 8 Ağustos 2008 saat 20.00'de olmasını istedim. Eşim de bugünün özel olduğuna inanıyor ve özel olduğuna inandığımız bu günde 8 kez 'evet' diyerek dünya evine gireceğiz'' dedi.

Murat Yıldız-Burcu Yaşar çifti ise özel bir günde, özel bir anı yaşamak istedikleri için 8'lerle dolu bir tarih seçtiklerini dile getirdiler
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla