Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 07:22   #1
varada

varada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tuna'dan mesaj var

Click the image to open in full size.Siroki Brijeg sınavı öncesinde Tuna, "Bana güvenenleri yanıltmam" dedi.
9.8.2008

Tüm gözler onda...
Savunmasında geçen sezon sıkıntılar yaşayan Beşiktaş’ın derdi bitmek bilmiyor... Sorunlu defansını Sivok, Seric, Zapotocny gibi isimlerle takviye eden Kara Kartal, Siroki Brijeg mücadelesinde bu futbolculardan yararlanamayacak. Yabancı sınırlaması nedeniyle Seric’i kadroya dahil edemeyen Beşiktaş’ta Sivok ile Zapotocny de sakatlanmış, Toraman ise kadrodışı bırakılmıştı. Son gelişmelerin ardından Siyah-Beyazlılar’da gözler Tuna Üzümcü’ye çevrildi...

‘Çok iddialıyız’
Transferi soru işaretleri yaratan Tuna kamptaki görüntüsüyle alkış almıştı. Başarılı savunma oyuncusu, “Bir aylık sezon öncesi kampı çok iyi geçti. Sivok ile Zapotocny iyi ancak ben de kendime güveniyorum. Beşiktaş’a gelirken rekabet yaşayacağımı biliyordum. Mücadeleye hazırım. Hazırlık kampındaki ortam bana güven verdi. Ligde, kupada ve Avrupa’da mücadele edeceğiz. Üç kulvarda da iddialıyız. Hocamız bana inanırsa, onun güvenini boşa çıkarmam” dedi.